Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


26 Вер 2016

Любочка Грибочок: «Моє життя – як фільм»

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

Любочка Грибочок – героїня рубрики «Людина». «Моє життя - як фільм, інколи аж не віриться, що це реальність», – розповідає дівчина.

Любочка проживає у м.Зелена Гура, Польща.

Наполеон, Флексер, ФРІшниця

Мене звати Люба, Любочка, Грибочок, або Любов.Василівна :)

Хто я? Донька, старша сестра, українка, волонтер, мандрівниця, громадський діяч, Наполеон, Флексер, ФРІшниця, випускниця Острозької Академії, перекладач, спеціаліст з продажу, мотиватор.

Інколи аж не віриться, що це реальність

Моє життя - як фільм, інколи аж не віриться, що це реальність. В сьомому класі я записала свою першу мрію, хоча краще назвати це планом - поїхати в США. Олімпіади, навчання, багато англійської і завдяки програмі «ФЛЕКС» перший план здійснився. 2008 рік я провела в Медісоні в прекрасній американській родині.

wQ5tsww99Ws

В мені народився повноцінний Наполеон

З найкращого в світі університету Острозька Академія активність мене привела до громадської організації - ФРІ в Рівному, де я познайомилася з купою цікавих людей. Побудувавши команду, ми організовували тренінги, квести, англійські клуби, фестивалі, освітні вечори, обміни “Твоя Країна” та багато іншого. Подорожі Україною, автостоп, каучсерфінг робили мене неймовірно щасливою. Так народився в мені повноцінний Наполеон.

XL2-m-LUkRo

Соціонічні вечори

Років 3 тому зацікавив мене друг соціонікою, що теж значною мірою вплинуло на світогляд. Якийсь час ми з другом організовували соціонічні вечори типування в Рівному. Зараз теж цим займаються мої колеги, продовжуючи Соціозбірки.

Бульбашка особистого комфорту

Репетиторство з англійської, робота в англомовному кол-центрі, громадська діяльність та подорожі - все було ідеально, але вже надто просто. Бульбашка особистого комфорту. І я вирішила все тотально змінити, поїхати в Зелену Гуру. Нова мова, все з нуля, нові знайомтсва, нові навички.

 sjb3YKnDWg

Подорожі дуже змінили мій світогляд

Найбільше мене надихають подорожі. Рахування гномиків у Вроцлаві, магічна атмосфера Кракова та холоднюще море в прекрасному Гданську. Мене цікавить як загадкова Румунія, так і неймовірна Швеція, як туристичний Париж, так і невідомі вулички Праги. За останній рік подорожі дуже змінили мій світогляд з кожним новим місцем. Спілкування з іншими культурами збагачує безмежно. Місць для подорожей ще ой як багато, тому роботи ще багато.

Будьте нескромними у своїх мріях

Раджу бути нескромними у своїх мріях і для їх здійснення невпинно працювати.

Немає нічого неможливого. Всім добра :)

 

Фото надані героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему