Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


22 Груд 2016

Лілія Ніколаєнко займається рукоділлям і любить захід сонця

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

Лілія Ніколаєнко – героїня  рубрики «Людина». «Люблю дивитися на захід сонця, милуватись цвітінням садків або просто мріяти під ліричну музику», – розповідає дівчина.

Лілія проживає в містечку Теплик на Вінниччині. Працює фрілансером. У вільний час любить займатись рукоділлям.

Мріяла стати поетесою

Я – українка душею і серцем. Мене надихає краса природи і мистецтво. Автор двох збірок. Лауреат конкурсу «Золотий Тризуб».

З дитинства мріяла стати поетесою, а писати почала в 16 років. На своєму творчому шляху я не була самотньою. Батьки мене розуміли і підтримували. В юності почала шукати однодумців і зрозуміла, що шлях творчої людини дуже тернистий. Часто її переслідують сумніви і зневіра, але цілюща сила слова завжди рятує її душу. Творчість для автора – це повітря, це саме життя.

dAl351xXwNw

Знайти свою дорогу

Я щиро вірю, що краса та любов врятує світ, проте у моїх віршах переважають драматичні, а іноді і трагічні сюжети. Я щаслива, що завдячуючи творчості, отримала можливість познайомитись з цікавими людьми, знайти хороших друзів. Впевнена, що в житті головне не багатство і визнання. Головне – знайти свою дорогу, усвідомити своє покликання і жити у гармонії із самим собою.

Романтик

Я – романтик. Люблю дивитися на захід сонця, милуватись цвітінням садків або просто мріяти під ліричну музику. Люблю посмакувати запашною кавою (мабуть, як і всі творчі люди). Намагаюсь у всьому побачити щось хороше, бо вірю, що саме так людина може стати щасливою.

 

Фото надані героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему