Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


17 Черв 2016

Лідія Бурак: програмістка, режисерка, акторка, історичка, а тепер ще й географка

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

Лідія Бурак – героїня рубрики «Людина». «Книга дає мені емоцію, думку та слово. Щось неймовірне відбувається, коли слово переходить через призму моєї уяви», – розповідає дівчина.

Лідії – 22 роки. Вчиться у Львівському національному університеті Івана Франка на географічному факультеті. Хобі – книги.

Програмістка, режисерка, акторка, історичка, а тепер ще й географка

Мені 22 роки. За це коротке життя я встигла змінювати саму себе, думки та вчинки під впливом часу та людей. Подумати тільки: програміст, режисер, актор, історик, а тепер ще й географ… добре, що зупинилась. Це були професії, в яких я шукала себе. А знайшла в географії, і це тільки випадок, позитивний правильний випадок.

86GXscpGPXI

Книги: щось неймовірне відбувається

Хобі у мене дуже просте та банальне – книги. Я детально підходжу до вибору книг, які читатиму, а це переважно про воєнний та міжвоєнний період. Також класика та сучасна зарубіжна література. Книга дає мені емоцію, думку та слово. Щось неймовірне відбувається, коли слово переходить через призму моєї уяви.

Головне - бачити світ та людей у ньому

Полюбляю спостерігати за людьми, вивчати їхні емоції та аналізувати дії. Зовсім не важливо, чи це психологія, чи ні, головне - бачити світ та людей у ньому без наукових термінів та понять, малювати щось своє та бути індивідом.

5464645646

Гори, море, міста, села

Люблю подорожувати: гори, море, міста, села – все це цікаві сторінки України. Поки мені не вдалось побувати за кордоном і порівняти великий світ із моїм світом, але, надіюсь, нагода ще буде. Закохана я у Львів. Манить та приваблює, посміхається та милує око.

Маленька, але дружня сім'я – неймовірне моє багатство

У мене є маленька, але дружня сім'я – неймовірне моє багатство. Не люблю про неї багато говорити, щоб не було заздрості у людей з боку. Є вибрані друзі, які пройшли зі мною вогонь і воду, і зостались великою моєю підтримкою.

Мрії у мене немає

А мрії… мрії у мене немає! Мрії не потрібно, якщо є все, що потрібно для щастя!

 

Фото надані героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему