Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


02 Груд 2015

Ліда Склярова захоплюється подорожами, рукоділлям і кіно

Читайте більше в рубриці Людина
 

 Китай – країна незвичних творчих рішень, вікових традицій, спокійних робітників-інтровертів і яскравих нічних вогнів. Можливо, тому саме ця держава привабила з іншого кінця світу креативну та спокійну українку Ліду Склярову. «У мене поки що немає конкретної мети в житті, я лише мрію знайти гідне застосування своїм здібностям і ресурсам, принести якусь користь суспільству», - розповідає вона.

Ліді – 20 років, черкащанка з вересня проживає і навчається у далекому Китаї (спеціальність – філолог китайської та англійської). Також вона одночасно підпрацьовує репетитором та візажистом. Дівчина вважає себе кіноманом, любить читати та займається рукоділлям. Окрім цього, Ліда полюбляє подорожувати: відвідала Польшу, Німеччину, Нідерланди, Бельгію. У Китаї також намагається не полишати це захоплення.

Дитинство

- Більшу частину свого дитинства я провела у дідуся і бабусі, тому мене досі переповнюють позитивні емоції при згадці про них. Дякувати батькам, я завжди відвідувала різноманітні гуртки та секції: бальні танці, музичну школу (я була учасницею естрадно-вокального колективу, а також відвідувала заняття з гітари), але найбільше мені запам’яталися гуртки "Пегасик" та "Берегиня".

656756757564567546754

 

Хобі

Насправді, у мене завжди було безліч хобі, деякі залишились лиш цікавим досвідом, та на деякі намагаюсь знайти час і зараз. Наприклад, я завжди захоплювалась малюванням (навіть відвідувала художню школу), а минулого року закінчила професійні курси візажу, і тепер працюю в цій сфері фрілансером. Також я фанатію від перегляду фільмів і прочитання книг мовою оригіналу, таким чином поєднуючи приємне з корисним. У шкільні роки я дуже захоплювалась рукоділлям: відвідувала гурток "Берегиня", де нас навчали шити м’які іграшки. До речі, зі своєю викладачкою Наталією Василівною досі підтримуємо зв’язок. Проте, зараз, на жаль, на це у мене не вистачає часу. І, звичайно, як же не згадати моє захоплення музикою, ми з друзями регулярно відвідуємо різноманітні рок-концерти та фестивалі.

- А яким був твій найщасливіший момент життя?

- Чесно кажучи, на подібні питання мені завжди складно знайти віповідь. Справа в тім, що з дорослішанням мої пріоритети в житті поступово змінюються, і разом з тим змінюються погляди на життя і світ. Не знаю, що б я відповіла декілька років тому, але на даний момент найщасливіший момент мого життя, напевно, коли я отримала запрошення з Шанхайського університету іноземних мов.

54757c

4564564564jpg

Життя у Китаї

 - Зараз я навчаюсь у Шанхайському університеті іноземних мов по державній стипендії китайського уряду. Чесно кажучи, отримати її було надзвичайно складно: потрібно було скласти надзвичайно складний екзамен, а також зібрати неймовірну кількість усіх необхідних документів. Проте, я ні краплі не шкодую - вважаю, що всі витрачені зусилля були цього варті. Цю спеціальність ми з батьками обрали ще 3 роки тому, бо порахували, що знання китайської мови - велика перевага при працевлаштуванні.

Про менталітет китайців написана не одна книга, можу з впевненістю сказати, що він надзвичайно відрізняється від нашого. Наприклад, за офіційною статистикою більшість китайців - інтроверти, що знайшло відображення на їх культурі і побуті. Напевне, найбільше мене приваблюють їх згуртованість, організованість і патріотизм. Гадаю, нам є чому повчитися. Також не перестаю дивуватись їх реакції на іноземців (сприймають нас як інопланетян). Оскільки я навчаюсь в лінгвістичному університеті, дефіциту спілкування з українцями поки не відчуваю.

646464

567546757

- А чи цікавляться іноземці сучасними подіями у Україні?

- Так, мене постійно запитують про нашу теперішню політичну ситуацію і мою думку з цього приводу. Іноземці, без сумніву, зацікавлені послухати про це "з перших вуст". 

 

Фото надані героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему