Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


30 Лист 2017

Леся Подгурська та її замкнене коло щастя

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

"Встановивши з Богом правильні відносини, ми розкриємо своє призначення, займемо своє справжнє становище, і лише тоді зможемо повною мірою усвідомити, що таке справжнє щастя", – каже Леся Подгурська.

24019954 1466947293355276 862886937 n

Леся Подгурська, 52 роки, м. Львів. Кваліфікований медик, якого все життя тягнуло до творчості. 

Дарувати людям частинку себе

У мене медична освіта, та все життя мене тягнуло до творчості. Ще в школі на уроці трудового навчання я вперше взяла гачок в руки… Та так захопилась, що це маленьке захоплення переросло в справу мого життя. Мудреці запитують, чим би ви займались, якби у вашому гаманці було більше ніж достатньо грошей? І я можу з впевненістю сказати, що незалежно від того, скільки у мене в гаманці грошей, я буду займатись творчістю. Дарувати людям частинку себе в своїх роботах, ділитись своїм теплом і радіти, що це комусь приносить задоволення. Такі моменти мене надихають і дають сил і ентузіазму розвиватись і ділитись.

24135350 1466947986688540 1682890564 n

Що таке щастя?

Щастя? Це відчуття внутрішньої гармонії… Щастя – це коли ти вдячний за все, що у тебе є... Коли не заздриш іншим... Коли всередині тобі тепло та затишно… Коли поряд кохана людина, яка тебе у всьому підтримує, допомагає… Коли щасливі діти, і в них все вдається… Коли батьки здорові…

Але Веди кажуть, що щастя – це жива особистість, що це сам Господь Бог, і що справжнє наше щастя – це відносини з Ним. Встановивши з Богом правильні відносини, ми розкриємо своє призначення, займемо своє справжнє становище, і лише тоді зможемо повною мірою усвідомити, що таке справжнє щастя.

З ведичними знаннями я познайомилась дуже пізно. І коли син запитав: «Мамо, ну було б тобі 20 років, то я розумію, що встигнеш ще це застосувати, а так, коли ти встигнеш?..». Та я щаслива, що мені ці знання відкрились, і я можу їх застосовувати в своєму житті. З того часу якість мого життя стала набагато вищою.  Тут я черпаю свої сили, своє натхнення, свої ідеї… Бувають такі моменти, що не знаєш відповіді на свої запитання.. Та з цього часу я їх отримую протягом дня. Бог дав мені талант, і Бог дає мені можливість його реалізувати. Це все робить мене щасливою. А коли я щаслива, я можу цим щастям поділитись із рідними, близькими. Їхні щасливі обличчя роблять мене ще більш щасливою. Це як замкнене коло. Чим більше даєш, тим більше отримаєш.

Я вам бажаю ЩАСТЯ!

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему