Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


23 Серп 2016

Леля Покотиполе пише про війну, революцію, любов і жінок із красивими руками

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

Леля Покотиполе – героїня рубрики «Людина». «Дико люблю всілякий автентичний одяг та цяцьки, таскаю кунтуші/жупани/вишиванки, поглядаю хижим поглядом у бік шароварів та люльки. Бо це достобіса естетично», – розповідає дівчина.

Героїня про себе: «Називаюся Леля Покотиполе (за паспортом взагалі-то Ольга Крамарь, але в мене складно з цим йменням, не в останню чергу через дві «р» у прізвищі, бо я згаданий звук ну от зовсім не вимовляю, що мене, загалом, влаштовує).

Сімнадцятилітнє непорозуміння, фарбований нарудо ідеаліст, типу-трошки-людина-що-пише, степове зіллячко.

Покотиполе, бо без коріння, але – питомо степове і «свідок людського горя», якщо вірити словникам символів. Я живу поезією, а поезія – це часто дуже боляче.»

«Я тепер вільний козак!»

Родилася-хрестилася-відучилася в середній загальноосвітній (і голосно раділа, що «я тепер вільний козак!» після випускного). У шкільні роки встигла поперемагати на олімпіадах із мов, історії та правознавства, повчитися в Малій академії наук України, посісти на всеукраїнському етапі з літературної творчості (так, вірші і отетавсьо), здобути перші місця в різних літературних конкурсах штибу «Стань письменником», «Об’єднаймося ж, брати мої!», «Перо жар-птиці» (тре’ ж було інформативнінько похвалитися) і тепер радісно намітила вступ на філологічний факультет КНУ.

146456464

2657678657865

Жінки-воїни – мені складно уявити щось прекрасніше

Пишу собі про війну, революцію, велику любов і сильних жінок із красивими руками. Окремо в мене стоїть тема жінок-воїнів, тому що мені складно уявити щось прекрасніше. Коли розумієш, що з тебе не вийде воїна, таких людей починаєш або ненавидіти, або оспівувати зазвичай. Я обрала друге і мені добре.

Люблю автентичний одяг та цяцьки

Дико люблю всілякий автентичний одяг та цяцьки, таскаю кунтуші/жупани/вишиванки, поглядаю хижим поглядом у бік шароварів та люльки. Просто бо це достобіса естетично.

5675675676575

Поет або пройдисвіт і мандрівний філолог

Завжди при власній думці з питань, які цікавлять. Оточення звинувачує в неправильних поглядах та аморальності. Так і живемо.

Я стану поетом. А якщо раптом ні – пройдисвітом і мандрівним філологом.

 

Фото надані героїнею 

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему