Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


05 Вер 2017

Лана Місячна – філолог і психолог із поетичною душею

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

"Я щиро вірю в перемогу доброго початку кожного людського сердечка!" – говорить Лана Місячна – героїня рубрики «Людина».

Лана Місячна народилася та проживає у Ніжині. Письменниця з поетичною душею. За освітою - вчитель-філолог та практичний психолог.

Світлячок

Я народилася у невеликому містечку на Чернігівщині. У житті всі зазвичай називають мене Світланою, три найкращі подруги - Світлячком, а прихильникам моєї поезії я відома як Лана Місячна.

Психологія і поезія

За освітою я - вчитель-філолог та практичний психолог. Після закінчення університету весь час працювала психологом у школі та дитячому садочку. Поетична душа у мене була з самого дитинства, але найактивніше писати вірші почала, лікуючи сина в Інституті раку, таким чином вгамовуючи ночами душевний біль.

Поклади пам'ять про мене у куточок свого серця

18699963 284521865343225_4120889548081696192_n

Завдяки підтримці своєї коханої сім'ї нещодавно друком вийшла моя перша поетична збірка «Поклади пам'ять про мене у куточок свого серця». Зараз активно працюю над своїм першим прозовим твором та до 6 років доглядаю меншого синочка. Щиро вірю в перемогу доброго початку кожного людського сердечка!

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему