Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


01 Лют 2017

Ксенія Медвідь мріє створити колекцію ляльок-маріонеток

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

Ксенія Медвідь – героїня  рубрики «Людина». «Творчість є моїм життям, проте фундамент і основа його - це кохання», – розповідає дівчина.

Ксенії-Олександрі майже тридцять років. Народилася у місті Лейбціг (Німеччина). Проживає у Рівному. Працює майстром народної творчості МБК Рівного. Автор двох поетичних книг.

Знаходити власний шлях

Якось довго мені випало знаходити власний шлях... тобто я багато починала, але довершеності майже не досягала. Десять років я займаюся народною творчістю, шию іграшки, роблю прикраси... Роботи розлітаються світом. Та як не прикро, це радість, що є малою частинкою Щастя.

14642132 324197417937314 5876077867518795583 niU9L9haTVZwrj2woc-yPsYseORNGdQqRY

Поезія і книжки

В унісон з декоративно-прикладним мистецтвом у моє життя ввійшла поезія, сторінкою шкільної газети з видрукованим моїм віршем. Далі мій дідусь, що нині на небі, композитор і співак, Микола Бешта, написав до кількох віршів музику... А далі... Далі сталися дві книги. Перша з великої любові, а друга - з усенького світу, що мене оточував... Поезія і книжки, це ейфорія, проте вона є малою частинкою щастя...

Творчість є моїм життям

Перший вірш я написала у 1996 році під пам'ятником Т.Г.Шевченку у м.Рівному. У 2014 році вийшла моя перша збірка "Дарований Богом", минулого року побачила світ друга книжка "ОМ". Творчість є моїм життям, проте фундамент і основа його - це кохання. Мрію вийти заміж і створити колекцію ляльок-маріонеток)))

 

Фото надані героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему