Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


24 Лип 2017

Казкарка Марина Чайка вважає своє життя казкою, яку створила сама

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

У її житті все йде не за правилами. Однак вона завжди знаходить варіанти, як дістатися до своєї мети.

«З усіх занять я вибрала для себе те, що було близько моєму серцю з самого дитинства - я казкарка. Цим заняттям я залюбки займаюся ще з дитинства. Я пишу казки, і немає для мене кращого в світі», – розповідає Марина Чайка – героїня рубрики «Людина».

Марина Чайка живе в Києві. Дитяча письменниця, авторка двох книг казок, виданих у видавництві «Ранок». Останнім часом повністю присвятила себе літературній діяльності. Заміжня. Своє життя вважає казкою, яку створила сама.

19251184 1342360399147000_1499377871_n

Проти течії

У моєму житті все йде не за правилами. Я завжди рухаюся проти течії. Китайська мудрість стверджує, що протистояти бурям і гребти проти течії - це завзятість, але, взявши за правило тільки чинити опір, ми лише виснажуємо свої сили, і це впертість. Завзятість і впертість в мені сплелися в єдиному союзі. Я наполегливо йду до своєї мрії, але якщо у щось упрусь, на своєму шляху, то до повної знемоги буду розбиватися об перешкоду. Коли сили буде вичерпано, знайду інший варіант дістатися своєї мети.

Хотіла вступити до медичного, а пішла в будівельний

Після школи я хотіла вступити до медичного, на що батьки відповіли твердим "ні", і привели масу доказів. Стверджували, що запаморочливу кар'єру можна побудувати після гірського інституту, здобувши собі фах маркшейдера. Я себе ніяк не уявляла маркшейдером, тому, вирішила що якщо не по-моєму, то значить і не по-вашому - пішла в будівельний. Там вже вчилася моя подруга, я подумала, що так навіть веселіше. Те, що я пішла не до гірського, батьки дізналися лише наприкінці першого курсу. Але нічого не вдієш. Вони зітхнули, сказали що характер в мене «ще той».

Довгий пошук самої себе

19478036 1342360375813669_930353661_n

Я уперто гребла, гризучи граніт промислового і цивільного будівництва, зігнувшись над кульманом, креслила креслення. Будівельна освіта мені знадобилася, деякий час я працювала дизайнером інтер'єрів. Потім довгий пошук самої себе. Куди тільки мене цей пошук не заводив! Я займалася рекламою і поліграфією, займалася нерухомістю, та навіть попрацювала в аптеці (мрія про медичний частково збулася). Усі старанно отримані мною знання активно  використовую в житті.

Казкарка

Але з усіх занять я вибрала для себе те, що було близько моєму серцю з самого дитинства - я казкарка. Цим заняттям я залюбки займаюся ще з дитинства.  Я пишу казки, і немає для мене кращого в світі. У 2010 році я побачила по телебаченню чергову рекламу Всеукраїнського літературного конкурсу «Коронація слова», написала твір «Казки Місяця», відправила на конкурс, і несподівано для себе стала дипломантом, отримала літературну премію. Більше я собі не зраджую. Я наполегливо йду до своєї мрії. Ще багато казкових історій, про які мені варто написати і розповісти про це світу.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему