Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


25 Лист 2019

Катерина Волинець: "За покликанням я – дівчина-чорторий"

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

"Щастя – річ тонка, мінлива, легка, як пір’їнка", – розповідає Катерина Волинець – героїня Щастя на НародUA.

Просто Ватя

 DSC6605

Мене звати Катерина Волинець, але багато хто мене знає як Ватерину Колинець. Моє альтернативне ім’я народилося років вісім тому і так надійно до мене пристало, що багато друзів називають мене просто Ватя. Мені 27, я з Миколаєва (того, що на півдні). За фахом – міжнародник-політолог, перекладач (захистила магістерську роботу на тему «Еволюція ядерної програми Ірану»), за покликанням – дівчина-чорторий.

Завжди тяжіла до гуманітарностей, до роботи із текстами та різними мовними викрутасами. Трохи більше року тому відмовилася від офісної рутини і наразі працюю вдома, редагуючи англомовні тексти. Люблю нові емоції, котів, музику, читати, часом пишу вірші. У школі мріяла стати спочатку поетесою, як Леся Українка, трохи згодом – учителькою, але найдовше мріяла стати журналісткою. У другому класі написала в творі, що хотіла б вивчити англійську мову, закінчити школу із золотою медаллю та стати щасливою людиною. Як не дивно, усі три заповітні мрії здійснилися, і з роками додалася іще одна – “Forever young I want to be!”

Що таке щастя?

75486119 3275265152546546 1588799447507140608 n

Щастя – річ тонка, мінлива, легка, як пір’їнка. Щастя – це легкість думок і тіла, це гармонія ззовні і всередині. Це запах дощу навесні, це збирання грибів восени, це солоний бриз хвиль улітку.

Щастя – це дарувати близьким приємні подарунки до Нового Року. Це купити із чоловіком нову ковдру і грітися під нею разом із котом. Це купити нову книгу і вдихати аромат сторінок, а потім ще довго «хворіти» її захопливим сюжетом.

Щастя – це пестити кота, годувати білку в парку, рятувати пташку, що зламала крило.

Щастя – це дивитися на зорепад і нікуди не поспішати. Це бачити, де починається туман. Це торкатися руками гарних картин, відчуваючи кожну деталь.

Щастя – це коли маєш сили піднятися на вершину гори і глянути на світ із кількасот метрової висоти. Це коли купуєш білети на поїзд, збираєш речі та з нетерпінням чекаєш на нову мандрівку.

Щастя – це коли ти бачиш наживо улюбленого виконавця, яким захоплювалася з п’ятнадцяти років. Це коли отримуєш справжні листи. Це коли власноруч підписуєш листівки й даруєш їх.

Щастя – це коли твої близькі здорові та усміхнені. Це приїздити додому та їсти мамин борщ. Це дарувати їй хризантеми восени.

Щастя – це легко; воно у простих речах. Щастя – це коли ти живеш і наповнюєш кожен новий день новими емоціями. Щастя – це і є саме життя.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему