Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


13 Трав 2016

Катерина Пузенко хоче присвятити життя медицині

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

Катерина Пузенко - героїня рубрики «Людина» на НародUA. Своє життя хоче присвятити тільки медицині.

Катерина Пузенко проживає у місті Херсон. Бачить своє майбутнє в медицині. Любить проводити час на природі.

Дитинство і купання в калюжах

— В дитинстві я любила безтурботно купатись в калюжах. Так, мама сварилася, що я приходила мокрою до нитки додому, але ця справа приносила мені купу задоволення, а мамі – купу брудної одежі. Крім того, я мріяла стати космонавтом. Безмежний космос, його незвідані простори таки мене манили. Але цю мрію я не зберегла до тепер. Вона так і залишилася в дитинстві. Зараз я хочу присвятити себе медицині та лікарській справі.

Природничі науки і медицина

Катерина цікавиться природничими науками: математикою, біологією, географією, хімією, медициною. Своє життя хоче присвятити тільки медицині. Їй завжди подобалися лікарі.

«Лікар – це неймовірна професія. Вони рятуються життя, борються задля того, щоб людина жила, дають надію там, де її нема. Це відповідальна і в той же час вдячна професія», - каже вона.

Катерина мріє отримати другу вищу освіту за кордоном. Для цього вона старанно вчитися та готується до вступу у ВНЗ.

Родина і природа

Вільний час любить проводити з родиною, так як родина в її житті - найголовніше. Також їй до душі проводити час на свіжому повітрі.

«Природа – цей мій друг. Люблю любуватися заходами сонця, ходити в ліс, влаштовувати пікніки або вночі просто рахувати зірки на небі», - говорить вона.

Іти вперед, вірити, прощати...

«Іти вперед, старатись, іти і не здаватись. У світі, повному ненависті, потрібно вміти сподіватися. У світі повному зла, потрібно вміти прощати. У світі, повному відчаю, потрібно вміти мріяти. У світі, повному сумнівів, потрібно вміти вірити», - її життєве кредо.

 

Фото надані героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему