Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


14 Бер 2016

Юрій Матвійчук: «Поезія стала сенсом всього життя»

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

Юрій Матвійчук - герой рубрики "Людина". "Захоплююсь грою на акустичній гітарі, де тексти лягають на музику, народжуючи пісні, а також грою в футбол", - розповідає він.

Юрію - 26 років, культуролог, народився і проживає в славетному місті Острог, що на Рівненщині.

На уроках алгебри чи хімії списував рядками останні сторінки зошитів

Дитинство і юність промайнуло в стінах Острозької ЗОШ І – ІІІ ст. Навчався в Рівненському державному гуманітарному університеті на культуролога.

Що стосується творчості, то вона розпочалася ще зі школи, де замість того, щоб писати на уроках алгебри чи хімії, я списував рядками останні сторінки зошитів. А по приходу додому, доки нікого не було, писав і писав банальними римами, аж поки не стали з’являтися рядки, схожі на вірші.

EflM4LzFjC8EWYLvI9M7Sg

Поезія стала сенсом всього життя

В інституті, на другому курсі, я став постійним членом народного літературного об’єднання «Поетарх», незмінним керівником якого є Тетяна Іванівна Горбукова. З приходом в об’єднання, з’явилися проблиски справжньої поезії. Літературні кафе, виступи в місті і за його межами ставали звичною справою, що не могло не захоплювати. І зі звичайного хобі поезія стала сенсом всього життя.

«О…бій…ми…»

Йшли роки, не випускав ручки з рук і білих аркушів. В листопаді 2013 року вийшла друком моя перша збірка віршів «О…бій…ми…».

y 944d1c5e

Мрії - звичайне слово

Щодо захоплень, то це гра на акустичній гітарі, де тексти лягають на музику, народжуючи пісні, а також гра в футбол.

Мрії - звичайне слово, але щоб вони стали реальністю, треба працювати і ще раз працювати над собою. Як співає Олександр Васільєв, лідер гурту «Сплін»:  «Гни свою линию».

Напевно, як і в кожної творчої людини, є одна мрія - щоб не було марним те, що робиш. Адже життя і люди бувають надто жорстокі до поетів, і не кожному під силу це витримати…

Поезія - це те, чим я живу…

 

Фото надані героєм

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему