Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


09 Січ 2020

Юлія Радчук: "Щастя любить маленькі кроки"

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

"Щастя – це стан. Стан спокою та рівноваги. Стан вдячності за життя. Стан, коли цінуєш кожну хвилину", – розповідає Юлія Радчук – героїня Щастя на НародUA.

Консультантка із взаємовідносин із собою та іншими

80784972 525353181400605 3090598242170175488 n

Доброго ранку, дня чи вечора. Давайте познайомимось. Я Юлія Радчук. І я рада, що можу поділитися з вами своїми роздумами про щастя. Розповім трішечки про себе.

Обожнюю життя, як в цілому, так і своє особисте. Я навчилась у свої 27 його цінувати та бути вдячною. І дуже цьому радію.

А ще  я займаюсь тим, що мені подобається. Я прийшла до цього не відразу, й було нелегко, але я знала, чого хотіла та йшла до цієї миті маленькими кроками. Я вивчаю психологію з 15 років. І на даний момент я консультантка із взаємовідносин із собою та іншими. Допомагаю людям налагоджувати, поліпшувати чи/та створювати гармонійні та щасливі відносини. А також вивчаю тему стресу та його вплив на людину, а головне – як із ним впоратися та мінімізувати в своєму житті. Я арттерапевтка та практик нейролінгвістики, закінчила першу ступінь гештальт-терапії та багато інших шкіл та тренінгів. Усі практики, знання та навички використовую у своїй діяльності. Вчилась на курсах журналістики, ораторських курсах, акторській майстерності. Та й взагалі обожнюю вчитись і розвиватись, досягати нових рівнів та цілей.

Чим я користуюсь у своїй роботі (та й в житті також)? Знанням. Тим, що кожен індивідуальний й те, що працює з одним, іншому може не підійти. Тому із кожним клієнтом працюю з чистого листа. Підбираю методи та практики під кожного, виходячи з його переконань, світосприйняття, особливостей мислення й так далі. Позиціоную себе як провідника в картині світу іншого, і ставлячи питання, людина ловить інсайти й находить відповіді, сама розповідає, які з практик їй зараз більше резонують. Адже наше тіло та підсвідомість дуже мудрі. Просто потрібно їм трішки допомогти.

Ще однією моєю діяльністю є макраме. Я створюю сережки, кулони, браслети, а також авоськи та брошки. Використовую в роботі натуральне каміння. Вивчаю їхні якості, вплив та взаємодію з людьми. Роблю все на замовлення, для себе та на подарунки близьким.

Також я поетка. Пишу вірші з 10 років. Організовую літературні вечори в Одесі (до цього в Києві). Обожнюю знайомитись з творчими та талановитими людьми – їх у нас багато й всі такі унікальні та чарівні. Справжні маги. Хочу в майбутньому заснувати центр, де ми будемо шукати музикантів, поетів художників, створювати концерти, виставки, ставити спектаклі, записувати авторські пісні, видавати збірки, допомагати розвиватись людям та заробляти на улюбленій справі, розкривати глибинні таланти та бажання.

Обожнюю книги, хороші фільми, своїх котів.

Вдячна всесвіту за своє оточення. Це чудові люди, кожен із них просто неймовірний! Дякую, що вони поряд! Це і подруги, і колеги, й батьки, брати сестри, бабусі, дідусь, хрещені і багато-багато кого ще.

Вдячна за можливість публікуватись тут. Та взаємодіяти з читачами через текст.

Усіх із святами. Бажаю вам гармонії, любові та тепла у серці.

Що таке щастя?

75446484 1019494641716131 7400514691534946304 n

Щастя. Щастя. Щастя. Цікаве слово. А яке воно на смак? Яке на вигляд? З чого складається? Які грані має? Що містить в собі? Де живе? Воно в нас чи ми в ньому? Чи і так і так?

Відповіді на ці питання можуть бути такими різноманітними. Й можна сперечатись до закінчення світів й так і не знайти «правильного» опису.

Що таке щастя для мене? Це перший сніг. Це морські хвилі, які здіймаються високо-високо. Це прикрашати ялинку на Новий рік. Це перша зелена трава весною. Це різнокольорові дерева восени. Це обійми рідних. Це теплий погляд коханої людини. Вдихати аромат кави з молоком. Дружні посиденьки з друзями, з якими на одній хвилі. Це новий вірш після днів мовчанки. Це бачити, як відкривається людина на сцені, яка ділиться своєю творчістю. Як запалюється світло в очах у людини, в якої ще хвильку тому була безмежна печаль та розчарування.

80989799 448809569396539 3908701293429915648 n

Щастя – це стан. Стан спокою та рівноваги. Стан вдячності за життя. Стан, коли цінуєш кожну хвилину. Коли усвідомлюєш, що твоє буття – це дар, це скарб. Це стан гармонії та єднання з собою та іншими.

Щастя – розуміння того, що ти творець свого дня, неділі, місяця, року, життя! Це коли ти знаєш, куди йдеш й що робиш, а головне – усвідомлюєш сенс всього цього.

Як цього досягти? Почати із зацікавленості. Стати дослідником себе, оточуючих, світу. Ставити запитання, шукати відповіді. Бути в цьому плані трішки дитиною, для якої світ незбагненний та невідомий. Адже так і є. і якщо людина каже, що все знає – це саме небезпечне й найсумніше з того, що може статись із кожним із нас. Адже після такого світ втрачає фарби й все його різноманіття ховається за чорні шори «я це знаю».

Отже, рецепт щастя простий і складний водночас. А ще він надто індивідуальний. Адже ми всі такі різні в своєму світогляді, мисленні. І моє щастя можливо геть не таке, як твоє. А твоє все-таки-трішки інакше, ніж моє.

80845771 533895360672206 9153071200405028864 n

Та я поділюся своїми інгредієнтами (може кому стане в пригоді й надихне до нових звершень). Увімкніть дитячу й безпосередню цікавість. Знайдіть те, за що вдячні життю, собі, близьким. Напишіть, що у вашому житті цінне, що є скарбом. Дайте відповідь на питання: що в моєму житті не було до якогось часу й чого може не стати (кохана людина, улюблена робота, я сам/сама, улюблене місто, родина)? Усвідомте свої сильні сторони й те, чим ви пишаєтесь в собі. Виизнайте, що не так у вас на даний момент, та які кроки потрібно зробити (прості та зрозумілі), щоб це змінити. Яких переживань вам не вистачає, що ви давно не робили, та хотіли? Зробіть це!

Повторюйте це все по можливості кожну неділю. Або хоча б раз на місяць. А вдячності – так взагалі кожен день. Головне – пам’ятайте, щастя любить маленькі кроки, турботу про своє Я та Я інших.

Бажаю Вам знайти свій рецепт щастя. А також усмішок і тепла в душі.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему