Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


29 Лют 2016

Юлія Мисюра: «Cцена - це моє»

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

Юлія Мисюра - героїня  рубрики «Людина». «Все можливо, головне - діяти і бути собою!», - запевняє дівчина.

Юлії - 22 роки, вона - артистка, хореограф, модель.

Дитинство

Я народилася у невеличкому містечку Коростень зі стародавньою історією та чудовими краєвидами. Закінчила ЗСШ №10 зі срібною медаллю. З дитинства була активною. Брала участь у фестивалях, концертах, проектах за здоровий спосіб життя, конкурсах: співочих, танцювальних, речитативних, акторських в Україні та за кордоном. З юних років є актрисою в польському театрі ім. Юзефа-Ігнатія Крашевського у м. Житомир. Загалом, встигла охопити майже все мистецтво. Вчилася грі на фортепіано, сучасним танцям, була учасницею українсько-польського молодіжного вокального гурту «Мрія». Ще будучи дитиною, займала призові місця не лише на всеукраїнському рівні, а й на міжнародному. Вивчала іноземні мови та поглиблювала знання з української. Вільно володію чотирма мовами.

У всіх моїх захопленнях та починаннях мене підтримувала матуся. Вона завжди мені довіряла, ставилась з розумінням до моїх справ та поважала мою думку. Мама виховувала нас із двома сестрами сама, тому великих матеріальних можливостей ми не мали. Тим не менше, вона зробила все, щоб я і сестри гідно стали на ноги.

Мама казала: «В тебе є своя голова на плечах», і , як не дивно, це досі діє. Мені ніколи не хочеться чогось не корисного, до прикладу: цигарки, наркотики чи шкідливої їжі (хоча від солоденького мене не відірвати))).

456465643564456456464456466

Міс Львів

У 2010 році я переїхала вчитися та жити до Львова. Пам’ятаю, не знала, ким точно хочу бути, тому подала документи на абсолютно різні спеціальності, але обрала те, що було ближче до душі. Так і почала опановувати фах у Львівському національному університеті ім.Івана Франка.

Я завжди дивилась на спеціальність не з комерційної точки зору, а як на спосіб життя, бо сцена - це моє. Через рік навчання дізналась, що здійснила мрію моєї мами (їй свого часу заборонили танцювати, такі були часи), навчаючись хореографії.

46464564564564

Сьогодні я артистка, хореограф, модель, організатор та кохана дівчина. Минулого року в моєму житті трапилася незвична подія. Взявши участь в соціальному телевізійному проекті «Міс Львів» я отримала титул «Перша віце- міс Львова». Це був перший конкурс такого плану в моєму і без того насиченому  житті, але участь в ньому дала колосальний досвід. Найкорисніше, що протягом проекту я реалізувала власний невеличкий соціальний проект. Ми з ведучим радіо Люкс FM Назаром Бійчуком та друзями відновили закинутий дитячий майданчик в парку культури та відпочинку ім.Богдана Хмельницького.  Результатом моєї праці стали усміхнені дитячі обличчя та щасливі матусі. Це найкраща винагорода. До проекту я завжди хотіла робити щось добре та бути корисною для суспільства. Я уже знаю як, вмію знаходити можливості та втілюю свої добрі наміри в реальність.

Тепер я одна з організаторів соціального телепроекту «Міс Львів 2016». Наша мета – показати, що красиві дівчата не лише для подіуму, а й здатні на громадську активність, добрі справи, розумні рішення, а також це емоційно насичені особистості.

5674567456436

Мрії

Говорячи про майбутнє та мрії, я скажу, що це, швидше, цілі, бо вважаю, все можливо, головне - діяти і бути собою! Тому обов’язково ще знімусь у фільмі (бажано трилері, бо це мій улюблений жанр кінематографу), напишу книгу (про що поки секрет), випущу власну колекцію шикарних суконь та зроблю свій реально вагомий внесок у благодійність.

Вдячна за підтримку коханому і за те, що терпить (хоча він каже, що це йому в радість) мене таку нестандартну, невгамовну, творчу, а також підтримує мою активну життєву позицію.

Люблю театр, поважаю розумних та щирих людей, обожнюю життя і прагну щоденного розвитку.

 

Фото надані героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему