Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


26 Бер 2016

Юлія Лапушанська прагне навчитись у життя жити, або Любов крізь міста

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

Юлія Лапушанська - героїня  рубрики «Людина». «Прагну навчатись у життя і брати справді необхідне: жити, а не існувати. Жити, а не робити вигляд. Хочу осягати глибину: знань, усвідомлення, створення», - розповідає дівчина.

Юлія Лапушанська (Лапірайт) народилася в Хмельницькому. Брала участь у фестивалях «Cow Art Fest» та «MitOst», а також у рівненському Арт-пікніку. Працювала в онлайн-журналі «Хмарочос». Підтримала акції «Ми пам’ятаємо», «Книги на Схід», «Книжку Солдату». Нещодавно створила власну збірку віршів та есеїв під назвою “Текст in txt”; стала фіналістом поетичного конкурсу «Гайвороння» і фаворитом лідера гурту «ФІОЛЕТ» у конкурсі "Слова та музика для душі".

Про себе героїня розповідає так:

Бунт проти системи, творчі заняття

Народжується в Хмельницькому, ходить у дитячий садок, згодом – школа. Все як у дітей, але вже тоді починається бунт проти системи і небажання жити за стереотипами мислення, принципів сучасного світоутворення, колапсу перетворення й розподілу енергії. Відвідує заняття танцями, спочатку одні, потім – інші. Займається музикою: витримує три роки. Водночас – художня студія, вже шість справжніх та вісім умовних років.

U89JI-01zVsyUaDSL2k

Закоханість у видавничий процес

Починає писати у середній школі, якщо перемкнути показники на режим «Америка». Пише, пише: так і вирішує піти навчатись на видавця-редактора, пов’язуючи письменництво з ранньою закоханістю у видавничий процес: книжки та журнали особливо. За півроку від початку навчання в київському виші прокрадається в ядро літератури і дико захоплюється стрімким входженням у неї. Більше не хоче покидати світ літератури та подорожей, котрі її спонукали все далі, вище, глибше.

Навчатись у життя

Але після 1,5 років в університеті розуміє, що таке навчання – більше не її. Вона прагне навчатись у життя і брати справді необхідне: жити, а не існувати. Жити, а не робити вигляд. Вона хоче осягати глибину: знань, усвідомлення, створення.

Любов крізь міста

Так і дійшли - водночас розтягнуто й ґрунтовно, а може, зачаровано і завуальовано - до теперішнього моменту. Нині переміщається з великою спонтанністю, найосновнішим складником котрої є любов, крізь міста. Створює блокноти, колажі; пише. Робить макет для вже другої збірки; займається аудіопоезією та візуальним проектування зображень. Подорожує автостопом.

 

Фото надані героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему