Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


21 Лют 2016

Юлія Данильченко: «Мене неможливо образити»

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

Юлія Данильченко - героїня рубрики "Людина". «Коли мене питають, що найбільш за все я люблю фотографувати, то я однозначно відповідаю: «Людей!», - каже вона.

Юлія Данильченко, 25 років, фотограф, любляча дружина та мати.
Народилась у Дніпропетровську.

Дитинство

З самого дитинства я була дуже самостійною. Моя мама розповідала, що змалку могла посадити мене в куточок, дати мішок іграшок і легко займатися своїми справами. Мама ніколи не хвилювалась, як там я, бо знала, що я завжди знайду, чим себе розважити. В дитинстві я була страшенним книголюбом, від цього навіть у молодших класах мала не дуже добрий зір.

Кожного літа я їздила в гості до своїх рідних, які живуть у Херсонській області.

Скільки себе пам'ятаю, я завжди любила створювати образи лялькам, шити плаття та плести з бісеру. І коли моя двоюрідна сестра Настя, молодша від мене на три з половиною роки, вже зустрічалась з хлопцями, я ще створювала наряди для Барбі.

З народженням рідної сестрички Ксенії (мені тоді було майже 14) я стала ще більш самостійною та відповідальною. Моя мама багато працювала, тому велику частку вільного і не вільного часу я проводила, виховуючи Ксенію. У той період я дуже захопилася кулінарією, психологією та фотографією.

154y67467

Кар'єра

За освітою я біолог. Але ще у студенські роки почала працювати та щукати себе в інщих сферах. Найбільш мені сподобалась робота рієлтора, організатора свят, флориста-декоратора. Але по-справжньому я закохалась у фотографію. При виборі роботи для мене завжди були важливі два пункти: по-перше - це спілкування з людьми, а по-друге  - це горіти тим, чим займаюсь. Ці два пункти я найбільше змогла втілити у роботі фотографа.

Тут, до речі, дуже знадобилися мої дитячі навики створення образів. Коли мене питають, що найбільш за все я люблю фотографувати, то я однозначно відповідаю: "Людей!" Чому? Тому, що саме зйомка людей має найбільшу емоційну віддачу. До речі, багато моїх клієнтів вже давно стали моїми друзями. Щодо освіти фотографа, то в 2012 році я її також отримала. І зараз із великим задоволенням продовжую відвідувати майстер-класи та виставки відомих і успішних фотографів.

34563456342

Хобі

В мене дуже багато хобі. Я люблю робити листівки на свята, люблю нестандартно запаковувати подарунки, люблю власноруч робити прикраси. Але найбільш за все я люблю подорожувати. Любов до подорожей з самого дитинства мені прищепили рідні.

Будучи малечею, я багато мандрувала з батьками, в старших класах школи та університету подорожувала містами України з друзями, а тепер залюбки подорожую з чоловіком. Подорожуючи, я не люблю ходити на екскурсії, бо перед подорожжю читаю багато інформації про те, куди їду, і на екскурсіях стає просто нудно. Я люблю планувати подорож, але часто відхиляюсь від маршруту, побачивши щось цікаве. Для мене найкращий відпочинок - це тепле море, смачна їжа і можливість поринути в атмосферу країни, тобто побачити, як і чим живуть звичайні жителі країни.

Сім'я

В 2010 році я познайомилась зі своїм майбутнім чоловіком. Через 2 роки ми одружились. Ми обидва з Дніпропетровська і дуже любимо своє місто. Але ми жили там все життя, і тому після весілля вирішили переїхати в інше місто і спробувати почати там все з нуля. Першим містом, куди ми переїхали, була Одеса. В Одесі ми прожили 9 місяців, але це місто виявилось не нашим. Тому ми вирішили продовжити пошук кращого міста для життя і поїхали до Львова. Львів виявився дуже гостинним, затишним та сімейним. Наразі ми живемо у Львові вже майже 3 роки. До речі, саме тут у 2015 році в нас народився синочок Данило.

53453453

Характер та цінності

Я люблю посміятися та поспілкуватися. Мене неможливо образити, бо я добре знаю свої недоліки і постійно самовдосконалююсь. Я не женуся за речами, я зберігаю емоції. Хоч я трохи і кар'єристка, але на першому місці для мене завжди буде моя сім'я. В людях найбільше ціную доброту, щирість, незалежність і цілеспрямованість.

33456345634

Мрії

Я не з тих людей, хто кричить на кожному кроці про свої мрії, цілі та плани. Я більше люблю чогось досягати, а потім розповідати про це. Але все ж таки вирішила трошки поділитися з НародUA своїми глобальними мріями та планами на майбутнє))

Як я вже казала, я дуже люблю подорожувати, і я б дуже хотіла побувати і навіть пожити у деяких країнах)) Найцікавіщі з них для мене зараз - Іспанія, Домінікана, Чехія, Німеччина, Греція, Швеція, Швейцарія, Італія, Франція, Польща, Канада, США, Сінгапур, Австралія. Також обов'язково хочу продовжувати займатися своєю улюбленою справою, бути щасливою дружиною та мамою.

 

Фото надані героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему