Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


28 Лют 2018

Юлія Бушко: "Щастя може бути бурхливим, звичайним, земним і неземним"

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

"Я щаслива, тому що я є. Складена з дрібниць, вад, недоліків, достоїнств та чеснот, які роблять мене людиною та особистістю", – розповідає Юлія Бушко – героїня Щастя на НародUA.

28449787 1585342584854988 1629786914 n
 

Юлія Бушко, 30 років, м. Ужгород

 

Найдивакуватіше місто

Усе своє життя я живу в найзахіднішому та найдивакуватішому місті – Ужгороді. Чому найдивакуватішому? Аби дізнатися це, вам доведеться сюди приїхати.

Дивовижний вік

Мені 30 років, і на мою думку цей вік просто дивовижний: ти вже далеко не дитина, однак тобі ще так багато чому потрібно навчитись, ще стільки всього пройти, побачити, зробити та усвідомити.

Хто я за професією?

14141768 1072593559463229 8719464575398442353 n

Хм, цікаве питання. Ну, за освітою я філолог, вивчала англійську мову та літературу. А от працювала я абсолютно в різних сферах: була адміністратором готелю, держслужбовцем, продавцем одягу, співвласником крамниці, поліцейським, викладачем в університеті, якось влітку, після закінчення школи та перед вступом до вишу працювала навіть на мийці авто. Однак всі ці роботи, це всього-на-всього можливість заробити грошей, без яких на сьогоднішній день, життя не є можливим.

А для задоволення я роблю переклади художньої літератури, оскільки знаю не одну іноземну мову, і не збираюсь на цьому зупинятись.

Що таке щастя?

Питання на кшталт що таке «щастя», «кохання» чи «сенс життя» завжди вводять мене в ступор, так само як і прохання розповісти «про себе». Однак, так як все моє життя складається з певних викликів, цей я теж прийняла і вирішила для самої себе прояснити, що ж для мене Щастя.

То що таке Щастя? Якщо чесно, то я не знаю. Напевне – це сукупність певних почуттів та відчуттів у певних ситуаціях, за певних обставин, з певними людьми. Важко надати якесь конкретне визначення, адже щастя буває таким різним. Воно може бути бурхливим, звичайним, земним та неземним, повсякденним та незвичним, маленьким і великим, добрим, теплим, а інколи навіть моторошним. То яке воно, щастя? Особисто я шукаю його у всьому, в кожному куточку, в кожній дрібниці. Адже саме дрібниці роблять наше життя цілим та повним, а щасливі дрібниці – щасливим.

Я не уявляю свого життя без…

28510908 1585342964854950 279237222 n

Я не уявляю свого життя без своєї сім’ї та друзів і відчуваю щастя, коли ми проводимо час разом.

Я музикант і не уявляю свого життя без музики, тож кожного разу, коли я слухаю музику чи граю її, я відчуваю щастя.

Я не уявляю свого життя без книг та літератури і відчуваю щастя за кожну прочитану сторінку.

Я не уявляю свого життя без кіно і відчуваю щастя за кожен побачений фільм.

Я не уявляю свого життя без своїх домашніх улюбленців і я щаслива засинати під муркотіння свого котика і прокидатися від погляду свого собаки, який терпляче чекає, аби його вивели на вулицю.

Я не уявляю свого життя без їжі і відчуваю щастя, частуючи близьких чимось смачненьким.

Я не уявляю свого життя без тепла і я щаслива засинати в теплих обіймах коханої людини.

Я щаслива, тому що я є

А ще я відчуваю щастя, коли кусаю гарячий тост з маслом та сиром, коли гуляю набережною  зі своїм собакою, коли ноги торкаються піску, а їх омивають морські хвилі, коли збираю гриби після дощу в густому лісі, коли надсилаю друзям листи, написані від руки, коли в літню спеку випиваю крижаний кухоль пива, а взимку - склянку гарячого та пряного вина, коли вдихаю аромат квітів, коли бачу захід сонця чи зоряне небо, коли на Різдво падає сніг, коли в домі пахне мандаринами, коли кіт притуляється до мене своїм носиком, коли коханий цілує руки, коли мама обіймає і гладить волосся, коли батько прислухається до моєї поради, коли граємо в карти всією сім’єю і коли я виграю, коли вдається зробити вдале фото і коли усвідомлюю, що все це і є справжнє щастя.

Я щаслива, тому що я є. Складена з дрібниць, вад, недоліків, достоїнств та чеснот, які роблять мене людиною та особистістю. Мама завжди каже мені, що я її щастя. То, можливо, так воно і є? Можливо, кожен з нас і є щастям? Можливо.

А тепер я відчуватиму щастя кожного разу, коли хтось читатиме ці слова і усвідомить, що він теж щасливий.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему