Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


16 Трав 2016

Євгенія Дубова любить робити прикраси з бісеру і кулінарію

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

Євгенія Дубова - героїня рубрики «Людина» на НародUA. Улюблене хобі Євгенії – це допомога людям.

Євгенія Дубова, 26 років,  проживає у місті Дніпропетровськ. У Євгенії безліч зацікавлень: хендмейд, кулінарія, медитація,...

З мого дитинства найнадзвичайніше – це мій дідусь

- З мого дитинства найнадзвичайніше – це мій дідусь. Я жила в невеликому шахтному селищі, поруч балки, річки. Ми з дідусем ловили рибу, збирали гриби та лікарські трави. Пам'ятаю, як я, боса, мало не наступила на маленьку змію, яка від страху, побачивши мене, швидко зникла в кущах, до того, як я почала волати, усвідомивши те, що відбувається. Мій дідусь ніколи навіть не сварився на мене. Завжди мене любив та оберігав. Одного разу він подарував мені поле квітів – ірисок. І знаєте, що? Ніхто з чоловіків не дарував мені більше квітів, ніж він! А ще він з картопляного пюре робив мені рибку ложкою - ну щоб апетит виник нарешті. А найвиразніший комплімент від нього звучав так: "Унуця, ти як зі скрині витягнута!". І мені пощастило, що мій дідусь живий в свої 84.

Я люблю людей

- Я люблю людей. Це цікаві об'єкти для вивчення!  Себе я так само вивчаю, але спочатку минуло багато часу, щоб я зрозуміла і прийняла себе - тепер мені легше розуміти інших.

Улюблене хобі Євгенії – це допомога людям. Вона виражається найчастіше в моральній підтримці, умінні чути/слухати, сказати правильні слова у потрібний момент, а головне - не починати радити, коли не просять. Крім того, вона любить мотивувати та надихати інших. Багато хто, особливо подруги, звертаються до неї саме по таку допомогу та підтримку.

Кулінарія, ліплення з глини, книги, медитація, город у бабусі...

Вільний час вона проводить по-різному: буває на кулінарних майстер-класах, ліплення з глини... Сама робить різні прикраси з намистин та бісеру, іноді ходить на ковзанку або готує вдома їжу, яку щойно придумала. Останнім часом готує багато солодощів інших країн. Любить бувати в гостях у друзів-музикантів, займається медитацією та читанням книг.  У теплу пору року намагається бувати у бабусі на городі, щоб трошки помогти чим може.

Завжди краще слідувати за покликом серця

Ми самі робимо свій шлях, так що завжди краще слідувати за покликом серця, якщо хочеш бути щасливим. Я впевнена (вчені довели, до того ж), що перебування в настрої любові і вдячності зберігає здоров'я і відкриває перед нами Всесвіт. Ось моє бачення світу та життєва позиція

Дорога додому

- Одного разу я поверталася до Львова з Херсона з великою нестачею грошей. Опинившись в Одесі на автовокзалі, мені потрібно було десь дістати на авто близько 600 грн (і то не прямо до Львова) або на квиток на поїзд близько 180 грн. Тому я вирішила продати Мілку з мигдалем, яка у мене була, і не за 15 гривен, як в магазинах, а за 20 гривень. Але люди відмовлялися. Мені було холодно і моторошно, хотілося до Нового Року потрапити додому, в душ, в ліжко тощо. Выигрышные новинки мира азарта ждут тебя на пин ап . Я дала одному іноземцю пару раз зателефонувати з мого мобільного, і він дав мені 2 євро. Іншому іноземцю англійською пояснила, куди йти до його автобуса - дізналася на касі. Він готовий був дати скільки мені потрібно, але від скромності я пропонувала шоколад всього за 20 грн. На виході з будівлі з радістю, що у мене вийшло хоч щось, я звернулася до хлопців, що виходили з київського автобуса, і отримала ще трохи грошей. Звичайно, чоловіки залишали шоколад кожен раз мені, тому рази 3-4 він був проданий за 20 грн, але з'їла його я голодна в поїзді. Я потрапила додому, за що вдячна всім  людям, які мені допомогли!

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему