Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


25 Бер 2014

Євген Замедянський: «Я не хочу заробляти на життя. Я хочу жити»

Читайте більше в рубриці Людина
 

“З дитинства я мріяв стати термінатором. Не склалося”, - сміється Євген Замедянський, витираючи руки після п’ятого масажу. Блакитноокий, світловолосий масажист розминає руки для наступного масажу і розповідає про своє життя.

Я хотів працювати так, щоб робота приносила задоволення

Навчався я на менеджера по туризму у Східноєвропейському університеті. На четвертому курсі вирішив кинути університет, бо зрозумів, що це взагалі не моє. Після цього пішов працювати на типографію машиністом. Однак там було морально важко, керівництво поводило себе, як царі. Мене вистачило на два роки, паралельно з роботою я вирішив спробувати походити на курси масажу, бо потрібно було якось пробиватися у життя. На курсах я навчався лише місяць, однак цього вистачило, щоб оволодіти мистецтвом масажу. Я хотів працювати так, щоб робота приносила задоволення.

 

zem1

 

Масаж: можна все життя вивчати і вдосконалювати

Зараз я працюю у спортивному клубі “Спортлайф”, маю змогу і тренуватись, і працювати. Так що зараз я не шкодую, що кинув тоді університет.

Масаж мені подобається тим, що його можна все життя вивчати, і постійно вдосконалювати техніку. Масажів є велика різновидність. До того ж це - чиста робота. Ти не працюєш у холоді, у мазуті, у брудові. Клієнти вдячні, адже масаж це не лише релаксація, а й оздоровлення всього тіла. Найчастіше люди приходять на масажі спини, у багатьох - проблеми з викривленням хребта, сколіозом, “забитими” м’язами, солями. У таких випадках потрібно пройти курс масажу, що складається з 10-15 масажів, які  проводяться через день.

 

Мрія - лайнер і мандри

Зараз я мрію працювати масажистом на лайнері. Так я зможу і працювати, і мандрувати. Хоча, зрештою, за всі роки свого життя, я зрозумів лише одне, цілком щасливого життя немає, є лише щасливі дні.

 

zem2

 

Вчать працювати, але не вчать жити

Все життя ми постійно змінюємось, чогось шукаємо. З самого дитинства нам стверджують, що ми повинні змінюватись, що ми повинні кимось ставати. Ще зі школи нам говорять: “Ти повинен добре вчитися, щоб у майбутньому знайти хорошу роботу”. Проблема сьогоднішнього суспільства у тому, що воно навчає лише працювати і не навчає жити.

 

Я хочу жити

Я не хочу заробляти на життя, постійно через це хвилюватися. Я хочу жити. Мистецтво масажу – це те, що допомагає мені знайти гармонію у цьому складному світі.

 

 

Фото надані Євгеном Замедянським

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему