Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


03 Бер 2016

Ярина Паславська: «Усі наші мрії летять до неба»

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

Ярина Паславська - героїня  рубрики «Людина». «Я люблю мати справу з камерою. Мені часто говорять, що коли я входжу в кадр, роблюсь іншою людиною. Це правда. Це наче гра в кіно. І я отримую величезну насолоду, перевтілюючись в різні образи», - розповідає вона.

Ярина зі Старого Самбора. Дівчина займається моделінгом, їй подобаються нові знайомства і широкий спектр можливостей, що пропонує ця сфера.

Сьогодні я поділюсь з вами своєю історією.

Дитинство та мрії

В дитинстві батьки навчали мене багатьом корисним речам, але найбільше я вдячна їм за урок мистецтва мріяти. Пам’ятаю, як мама переконувала мене, що всі наші мрії летять до неба, і коли настає потрібний час, вони разом із дощем спускаються до нас назад. Тоді я не розуміла суті цих слів, але мріяти любила.

Я надавала надзвичайно особливого значення новорічній ночі. В мене існував певний ритуал: на карточці я записувала багато своїх бажань, клала у конверт, а той – під подушку. І протягом усього року я засинала з думкою про те, що усі мрії обов’язково здійсняться. Та й узагалі, я використовувала кожну можливість загадати бажання: то зірка впала, то з’явилась першою на небі, то перший день місяця… Бувало, що я і сама вигадувала обставини, за яких нібито можна загадувати бажання.

-M8rVjZ8qGI4e2ERcQMFY4

А мрії були дуже різними. Я загадувала такі речі, розповідаючи про які, мене вважали фантазеркою і просили спуститись на землю. Мені доводилось неодноразово чути, що без грошей нічого досягти неможливо, а мрії - лише для малих дітей, які ще не відчули присмак жорстокого життя. Так от, тепер я можу з впевненістю сказати – це не так! Як тільки я усвідомила, що все в моїх руках і лише мені під силу зробити свої мрії реальністю, все змінилось. Весь світ ніби допомагав мені. Я більше не зустрічала складнощів, а, можливо, я їх просто не бачила. Я йшла до мети, і кожного разу, коли моя чергова мрія здійснювалась, маленька Яринка, що досі сидить всередині мене, весело підстрибувала і дякувала.

Подорожі

Я з Старого Самбора, це миле містечко поблизу Львова. Оточена природою ще з ранніх років, я закохалася в неї. Подорожі - це сенс життя для мене. Відкривати нові горизонти, культури інших народів, виходити з зони комфорту - ось, що справді цікаво та корисно. До речі, багато людей вважають, що мандрівки повинні бути кудись далеко, щоб називатись мандрівками. Але скільки всього є невідкритого у тому ж таки нашому місті чи сусідньому. Тому я практикую подорожі Україною, адже так як не можна почати вивчати іноземну мову, не вивчивши власної, так і не можна шукати красиві місця десь за океанами, не побачивши у себе під носом.

9VcOqAm4epcGJf3a0l0Tfs

Можливості

Ви помічали, що прокидатись о 7 ранку, щоб зібратись на роботу, люди вважають каторгою, а прокинутись о 5 ранку, щоб встигнути на літак і полетіти закордон на відпочинок здається легким і приємним? І суть не в тому, що людям подобається відпочивати більше, ніж працювати. Це тому, що більшість вибирає не свою професію. Ми виростаємо і ховаємо живцем свої дитячі мрії. Нам здається це нереальним і дурним. Тому найважливіший висновок, який я зробила для себе – я обов’язково виберу ту професію, про яку мріяла в дитинстві.

N87SlPvNjs8ZRn0qXfWvYw

Я люблю мати справу з камерою. Мені часто говорять, що коли я входжу в кадр, роблюсь іншою людиною. Це правда. Це наче гра в кіно. І я отримую величезну насолоду, перевтілюючись в різні образи.

Зараз переді мною багато можливостей і різних шляхів. На свій невеликий вік я підкорила не одну вершину. Але я виберу ту дорогу, яка приведе мене до дитячої мрії, і нехай вона буде найважчою, я все одно не здамся, не розчарую маленьку Яринку.

 

Фото надані героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему