Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


15 Груд 2016

Ярослав Лущан виготовляє блокноти й листівки

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

Ярослав Лущан - герой рубрики «Людина». «Люблю насолоджуватись смачною кавою, щовечора п’ю каву в кав’ярні і обмінююсь ідеями із друзями та цікавими людьми», - розповідає він.

Ярославові - 21 рік. Проживає у селі Козарівка Барського району Вінницької області. Тимчасово працює продавцем у м’ясному магазині. Займається маленькою справою – блокноти ручної роботи. Читає книги.

Кожного дня розвиваю свої навички

Займаюся Hand Made справою із виготовлення блокнотів ручної роботи та листівок під назвою «Your Angel». Люблю малювати (навчався на художника), граю 3 роки на гітарі,  пишу вірші та музику, друкував свою поезію в збірці «Антологія сучасної української літератури». Кожного дня розвиваю свої навички та нові можливості.

 FpjB5kqA3Q

Допомогти кожній людині 

У вільний час пишу вірші чи музику на улюбленій гітарі. Намагаюсь допомогти кожній людині: комусь порадою, комусь і підтримкою. Недавно потрапив у команду до активної громадської організації, куди давно мріяв потрапити.

4Fl5OPqmzXs

Кав’ярня та ідеї

У планах є відкриття кав’ярні, де зможуть збиратися молоді люди та студенти для обміну інформацією, проведення майстер-класів, презентацій та створення стартапів.

Люблю насолоджуватись смачною кавою, щовечора п’ю каву в кав’ярні і обмінююсь ідеями із друзями та цікавими людьми.

 

Фото надані героєм

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему