Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


12 Вер 2018

Яна Блажівська: "Мене щасливою робить рух"

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

"Я зараз неймовірну кількість часу витрачаю для того, щоб зрозуміти, що я хочу від того життя, і що саме робить мене щасливою", – розповідає Яна Блажівська – героїня рубрики Людина на НародUA.

 28660618 1820631161303318 548991759811977066 n

Яна Блажівська, м. Львів. Засновник та дизайнер бренду NAVNA, маркетолог, трохи писака і багато читака. Заміжня, має сина Луку. 

Інтеграли, закони тяжіння і світова література

У школі я була медалісткою. Не тому, що «зубрілка», а тому що легко давалося. Я сперечалася з вчителями, мала на все свою думку. Доказувала, що мій метод рішення задачі кращий, що якийсь там гетьман був от взагалі не правий. На спір вивчила будову двигуна машини, і на олімпіаді з української мови написала, що президент не вміє розмовляти і дала цитату Кузьми про патріотизм. Коротше, от взагалі нестерпна учениця була!

А ще я одна з перших кричала, що не розумію, для чого мені в житті потрібні ті інтеграли, закони тяжіння і світова література. Так от тепер я готова одна з перших кричати, як мені то все пригодилося! Я маркетолог. І афігєзну концепцію для одних клієнтів я будувала на Законі збереження енергії, а ще іншу - на написанні синканів, а ще дещо по Кафці було. Ну як мінімум за пляшкою пива я можу підтримати майже будь-яку розмову. Це теж, до речі, навіть дуже корисно для нетворкінга.

Бути "сильною і незалежною" в костюмі однорожка

Недавно мені одна пані сказала, що мені бракує лоску, типу у мене не нарощені вії, і на зустріч я прийшла не на каблуках. Я зовсім не проти якісно нарощених вій, та і каблуки то чьотко. А холодними одинокими вечорами (яких, ох як давно в мене не було) я думаю про те, що пасувало б частіше щипати брови і може вже нарешті купити якийсь крем для писочка. І ще я не пускаю гостей в ванну, щоб вони не бачили, що в мене немає жодної баночки-пляшечки крім шампуню.

35486565 1935065349859898 1507833438462279680 n

Але розкажу по секрету, що у мене був колись лоск. І ого-го який! Я фарбувала волосся чорною фарбою одиничкою (якби кому було цікаво хто ж ту фарбу купує), і той смоляний колір відтіняв мою біло-синю шкіру. Мабуть, всі готеси мені заздрили. Я ходила тільки в чорному і червоному, і думала, що краса вимірюється висотою каблука. Ну, як ви здогадалися, краси в мене було ох як багато, і ніяка бруківка не була мені на заваді. Мені тільки тігрових лосін не вистачало, хоча ні, в мене було тігрове пальто! Один раз я навіть наростила вії, дуже довгі і дуже дешево. Як результат, вони мені лізли в очі, і я їх здерла.  Виглядала я, звичайно, пафосніше, ніж зараз. Але, знаєте, чого мені ну аж зовсім не вистачало? Впевненості в собі. Я неймовірно переживала, що мене просто не помітять в натовпі. Що без свого образу жінки-вамп я нікому не сподобаюся. А потім стався переломний момент, і в моєму гардеробі з'явилися кеди.

І уявіть моє здивування, коли виявилося, що помічали мене почали якраз в джинсах і з дурацьким хвостиком. І що я цілком можу бути "сильною і незалежною" в костюмі однорожка.

П.С. Якщо серйозно, я однозначно за те, що треба слідкувати за собою. Але є різниця між дешевою показухою і дорогою вишуканістю. А вишуканою можна бути і без каблуків.

Що таке щастя?

29790138 1847567105276390 9007565591608957469 n

Я зараз неймовірну кількість часу витрачаю для того, щоб зрозуміти, що я хочу від того життя, і що саме робить мене щасливою. Я перебирала варіанти від вишивки хрестиком до організації кількатисячних івентів. Від випікання пляцків до гри на барабанах.

І єдина річ, яка залишається незмінною - це те, що мене щасливою робить рух. Коли все навколо мене крутиться, коли я навколо чогось кручуся, коли кава з собою, коли нема часу для сну, коли емоції, коли я потрібна.

І після того виру подій прийти додому, зняти мешти, закутатися в теплий плед, взяти книжку й імбирний чай.

Оцей контраст для мене і є життя...

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему