Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


19 Серп 2019

Іванна Тимощук: "У кожного свій неповторний аромат щастя"

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

"Коли ти ідеш з усмішкою на роботу і повертаєшся, хоч і втомленою, але з відчуттям, що ти на своєму місці, то це і є щастя", – розповідає Іванна Тимощук – героїня Щастя на НародUA.

32089169 1823900441252910 2013073093148278784 n

Народилася в одному з мальовничих сіл Рівненщини, Острозького району, Точевиках. Живу в старовинному культурно-історичному місті Острог, працюю в Національному університеті «Острозька академія». Поетеса, бухгалтер-економіст, дружина, мама і просто людина.

За освітою я управлінець, закінчила Міжрегіональну Академію управління персоналом, магістр з управління персоналом та економіки праці, диплом із відзнакою. З 2008 року працювала в ПАТ БК «ПриватБанк» Рівненській філії бухгалтером-контролером-аудитором. У тому ж році і розпочала творчий шлях із літературного об’єднання «Поетарх», що діє при Палаці дітей та молоді в Рівному.

Перший виступ на сцені: виступала з букетом бузку, щоб не було видно, як тремтять руки

32089389 1823900311252923 2316207315054755840 n

Своїми першими творчими здобутками завдячую керівникові Тетяні Іванівні Горбуковій та вчителю української мови та літератури Кучеруку Володимиру Петровичу. Пам`ятаю, свій прихід до Народного літературного об`єднання "Поетарх". Це було у квітні 2008 року, Юлія Бондючна, яка на той час була секретарем Рівненської НСПУ, привела мене до Тетяни Іванівни. Тут я зустріла друзів, з багатьма спілкуємось досі. Пізнала нові поетичні грані, оскільки ми постійно читали, обговорювали і виростали!

А перший виступ на сцені, це взагалі, щось особливе! Я так боялася, що виступала з букетом бузку, щоб не було видно, як тремтять руки. Та все переборолося і страх пішов! А прийшли нові друковані статті в різних виданнях. Коли надрукували мою поезію в журналі "Дніпро" і "Чатує в століттях Чернеча гора", коли вперше поїхала за межі області! Пам`ятаю слова Тетяни Іванівни, що поезія - це молитва, нею мало жити, нею потрібно дихати! Ці слова ношу у кишеньці своєї душі і моя думка така, що саме з "поетархівців" зростає нова літературна і культурна еліта краю і не тільки!

Поезія - це боже благословіння, це незримий місточок, покликаний для єднання людей! Це неповторне словесне вираження емоцій, думок, поглядів і цілих світів! Це крок до високого, внутрішнього збагачення і духовного зростання! Поезія - це любов, до слова і шлях, що веде ... Якщо поезія - це дар, то він допомагає нести світло у цей світ і "світити словом"

Постійний пошук себе: межі пізнанню та вдосконаленню немає

У жовтні 2011 року перейшла на посаду заступника керівника відділення, головного спеціаліста по касових операціях і обслуговуванню клієнтів. Робота була цікавою і вимагала від мене постійного вдосконалення і професійного зростання. Тут здобула перший досвід керівництва, і вважаю, що хороший керівник — це той, який вміє організувати робочий процес і згуртувати колектив. Вранці біжиш на роботу, ввечері на курси німецької мови, а вночі пишеш. За цей період друкувалася в різних виданнях Рівного, Львова, Хмельницького: «Провінційка», «Вільне Слово», «Рівне ракус», «Життя»; альманахах: «Наше коло» м. Рівного, «Ліра», "Літіум"; журналах: "Мистецькі грані", "Дніпро" , публікація творів конкурсу "Подорож до себе", книзі "Революція Гідності. Війна", білоруському журналі "Младосць", дитячому журналі «Диво деревце».

Доля звела мене з Олександрою Куліш, яка була засновницею і головною редакторкою журналу «Мистецькі грані». Ми здружилися і спільно почали створювати мистецькі конкурси, акції, заходи, проводити презентації і друкувати журнал, який потім став альманахом. За внесок у розвиток журналістської діяльності та культури журнал «Мистецькі грані» було нагороджено грандом «Золота Фортуна». Постійний пошук себе привів до думки, що межі пізнанню та вдосконаленню немає. І щоб стати справжньою людиною, треба рости.

З вересня 2012 року працювала в АТ «Укрсиббанк», де здобула ще більше досвіду у банківській та фінансовій сфері. Відкрила для себе новий рівень відносин до клієнта. Робота з людьми — це перш за все, вміння спілкуватися і виявляти потреби людей. Тут наставником став мій керівник Олександр Анатольович Бабич, дякую за це. Знаючи про те, що я пишу, він підтримував мене і допомагав.

З грудня 2013 року працювала у державний сфері у Рівненській міській виконавчій дирекції РО ФСС з ТВП у відділі соціальних виплат та перевірок страхувальників. Завдяки цій роботі я дізналася, що таке соціальна сфера. Мені дуже приємно, коли люди ідуть з посмішкою, коли пам’ятають тебе і повертаються до тебе.

Що таке щастя?

У кожного свій неповторний аромат щастя.

 32214796 1823900427919578 8569434489757892608 n

У Бога свої плани, так і є… Бо коли твоє життя змінюється на 360 градусів, це означає, що ти потрібна там де тебе чекають! Уже два роки живу в місті Остріг, спочатку було важко, та все, що не робиться - на краще. Працюю в Національному університеті «Острозька академія», провідним економістом –бухгалтером, робота цікава і коли ти ідеш з усмішкою на роботу і повертаєшся, хоч і втомленою, але з відчуттям, що ти на своєму місці, то це і є щастя.

Щодо творчості, то за цих два роки, була збірка аудіопоезій "Ми - крок у завтрашній день", де разом з іншими авторами, була записана поезія. Друкувалася в журналі «Дитячий садок» (часопис для педагогів-дошкільників (дитяча поезія), за підсумками Всеукраїнського фестивалю поезії в Альманасі «Ан Т-Р-Акт» (м. Херсон), «Різдвяний карнавал поезій. Збірка 2»  (видавництво Дніпро, м. Київ). Брала участь у двох телепрограмах каналу «Ритм» під назвою «Мистецький килим». Минулого літа пройшла курси підвищення кваліфікації від Рівненського інституту післядипломної педагогічної освіти на Всеукраїнському «Арт-семінарі КУСТ» та брала участь в Мотиваційних авторських тренінгах «Від Homo sapiens і вище», як використати творче начало для самореалізації, які організовувала Ірина Баковецька, письменниця, етно-рок-виконавиця, організаторка арт-проектів та Голова спіли письменників Рівненщини. Підготувала до друку поетичну трилогію «Аромат щастя», яка складається з трьох книг: «Аромат кави», «Аромат чаю» та «Жива вода». В планах зробити аудіокнигу поезій та з Божою поміччю надрукувати трилогію.

На даний момент, ми спільно з моїм коханим чоловіком Олександром виховуємо синочка Богданчика та піклуємося про прийомного сина Олеся. Наші діти - це наше щастя!

67491804 640643913011946 8873374550608314368 n

Якщо менший, Богданчик, тільки пізнає світ, любить малювати, складати пазли та гратися. То в Олеся більш серйозні захоплення. Цього року закінчив Школу фотографії Олександра Харвата та вступив до Київського національного університету імені Тараса Шевченка на спеціальність «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво» за освітньою програмою «Кіно- та телеоператорство», увійшов до книги «Дванадцять обличь радості» Олени Медведєвої, про талановитих дітей Рівненщини.

67428531 2249589905163525 7972131412218216448 n

Радіємо кожному дню і новим маленьким перемогам! Дякуємо Богу та людям за ВСЕ! Усім бажаю свого неповторного аромату щастя та любові!

 

Читайте більше про Іванну Тимощук тут і тут.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему