Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


04 Груд 2016

Ірина Талайло: «Люблю нестандартні звуки»

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

Ірина Талайло – героїня рубрики «Людина» на НародUA. Вона дуже любить музику. Вважає, що «жити потрібно для себе, а не для людей».

22 роки, проживає у м. Стрий. Наразі працює мерчендайзером. 

Музика, музика і ще раз музика

«Обожнюю музику, можна сказати, я музичний наркоман/ Люблю спілкування із людьми, у яких нестандартне сприйняття світу», - каже вона.

«Я музичний споживач, люблю нестандартні звуки», - додає Ірина.

У вільний час обожнює гуляти з друзями, читати, дивитися фільми. Літом любить ходити на річку й засмагати.

Знову ж таки, найбільше задоволення вона отримує від прослуховування музики. Вона не розлучається з нею ніколи. «Навіть, коли кудись йду, в голові все одно звучить якась композиція», - розповідає вона.

Її життєва позиція – живи для себе, а не для людей, бо життя в нас одне.

До своїх звичок відносить впертість та гордість.

Дитинство

«Я згадую моменти, як  проводила літні канікули у горах в бабусі, де ми катались на велосипеді і гойдалці із сестрою. Добре би було повернути час назад», - розповідає вона.

«Щодо найяскравіших моментів життя, то це можуть бути непозитивні моменти.. Саме вони мене змінили, що і стало найважливішим», - говорить Ірина.

Перше кохання

«Мені було 14-15 років. І я вперше закохалась. Для мене це було дуже серйозно на той час, як-не-як вперше. Тоді я вирішила, що треба щось робити і надумала написати вірш та зізнатися йому у почуттях. Ну ось. Написала вірш, показала спочатку бабусі, вона дала добро, але я таки не показала той вірш, тому що посоромилась. У почуттях, все ж таки, зізналася, але зазнала фіаско. Можливо, і на краще, що не показала той вірш. Він лишився мені на згадку про світлі почуття», - каже дівчина.

Хор

«Ще була одна історія, коли я співала в хорі. Тоді я була перше сопрано. Ну от, на генеральній репетиції, а саме на роспівці, я втратила свідомість. Пригадую, як весь хор, 50 людей, мене відкачували. Я настільки сильно перейнялась, що втратила контроль над собою» - розказує Ірина. 

 

Фото героїні

 
Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему