Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


30 Бер 2017

Ірина Сажинська — дизайнерка, поетка й фінансистка

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

­«Що обрати із всього потоку вмінь і навичок? Поки я думаю, робитиму те, що люблю: писатиму, малюватиму, вчитимусь грати на гітарі, шитиму, продовжуватиму вивчати економіку та мови і ще багато чого», — розповідає Ірина Сажинська — героїня рубрики «Людина».

Ірині – 22 роки. Проживає у Запоріжжі. Дизайнерка, поетка.

6QSbwjYkU5A

Поза творчістю мене не існує

Коли просять розказати про себе, то часто відповідаю, що поза творчістю мене не існує. І тоді здається, що дійсно більше нема чого додати. Не вмію перераховувати, де брала участь і де вигравала, бо для мене важливий не результативний момент, а процес писання/малювання/говоріння. Вважаю, що це не настільки суттєво, наскільки суттєве внутрішнє відчуття себе в чомусь, що робиш. Не вмію критично ставитись до того, що пишу, а ставлюсь так, ніби до довгоочікуваних дітей, і пробачаю все і їм, і собі. І приймаю, як є. А це не дуже добре.

2UCHp62XJbY

Мистецтво чисел

Не розумію свого вибору зараз. Пішла вчитись на фінансиста, бо прочитала "Трилогію бажань" Драйзера. А, ще страшенно любила і люблю всі точні науки. Отак я опинилась на факультеті економіки. Я і зараз працюю за спеціальністю і, певно, це теж для мене мистецтво — мистецтво чисел. А вибір цей досить дивний, бо школа була гуманітарна. А потім ще й художня. Якесь несамовите поєднання протилежностей є в житті, тому все ще дивуюсь.

2eVyCjf9dEI

Бути тут і зараз, бути собою

Єдине розумію — якщо робитиму щось одне, то це буде найкраще. Але що одне? Що обрати із всього потоку вмінь і навичок? Тому поки я думаю, робитиму те, що люблю: писатиму, малюватиму, вчитимусь грати на гітарі, шитиму, продовжуватиму вивчати економіку та мови і ще багато чого.

Та найголовніше, що я досі вчусь бути тут і зараз, вчусь бути собою передусім.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему