Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


10 Квіт 2014

Ірина Кушніренко: «Фарбувала одну клієнтку і захотілось заспівати»

Читайте більше в рубриці Людина
 

Талановита співачка, вправний стиліст-візажист і просто хороша, привітна людина - саме такою є Іра Кушніренко. Дівчина стала лауреаткою багатьох вокальних конкурсів. Іра не уявляє себе без співу, адже з дитинства мріяла стати співачкою. Вважає, що для цього потрібно багато чого зробити і наполегливо йти до своєї мрії.

Початок вокального захоплення

Можна сказати, що співати я почала з самого дитинства. Замість мікрофону в мене була іграшкова мишка. Будь-який день народження не обходився без того, щоб мої рідні не сказали: «Іринка, заспівай!». Потім підросла, паралельно зі школою почала ходити до музичної школи на відділ естрадного вокалу, де й провчилася три роки. Після цього поїхала до Полтави, але співати не припинила, ходила до вчителів на приватні уроки.

 

Освіта

За освітою я перукар «стиліст-візажист, модельєр» та співати мені це не заважає. Був один випадок. Коли була на практиці в перукарні, фарбувала одну клієнтку і чомусь захотілось заспівати. От і прозвали мене «співаючий перукар». Я поєдную приємне з корисним.

 

1007

 

Перший виступ на сцені

Це було дуже давно, на День міста Лубни. Все пройшло дуже чудово. Я отримала похвалу і багато приємних слів від мера. З того моменту мене постійно запрошували на всі святкування, і це було дуже приємно.

 

Конкурси

Конкурсів було дуже багато. Були і перемоги, і невдачі, але я не засмучувалась. Бо це як урок, який потрібно було засвоїти, подивитись, що не так, і повчитись чомусь новому. Найбільше запам’ятались такі конкурси, як «Сузір’я ліри» (там я стала лауреатом другої премії), «Естрадна веселка» (теж лауреат другої премії). У конкурсі «Естрадна пісня» отримала Гран-прі та лауреата першої премії.

 

Талант-шоу

Я планую взяти участь у таких талант-шоу, як «Х-фактор» чи «Голос Країни». Але коли це станеться, я не знаю. Для всього потрібен свій час.

 

Хобі

Вокал і є моїм хобі. В мене робота пов’язана зі співом. Працюю в ресторані і заробляю своїм голосом. Хоча гроші не грають головну роль. Я займаюсь тим, що мені подобається та дарую свій талант усім слухачам.

 

Мрії

Я мрію про те, щоб добре склалось моє життя. Щоб у мене, як і зараз, були хороші друзі, були здорові всі мої рідні. А все інше буде, якщо прикласти наполегливості, уважності, витримки, мудрості, а в деяких випадках - жорсткості.

 

bfa8

 

Життєве кредо

Все, що нас не вбиває - робить нас сильнішими! Проста істина, яку нам відкрив Ніцше ще багато століть тому. Здавалося б, у безвиході все ж має бути вихід (або іншими словами: «Вихід там, де вхід»), варто лише придивитись. У житті інколи наступають такі моменти, коли нам здається, що весь світ проти нас. Не клеїться на роботі, вдома якісь недоречності, навіть домашній кіт, і той з рук тікає, біжить у інший куток. Халепа… Ніби хтось зурочив. У такі моменти починаєш багато про що задумуватись. Здавалося б, все є, все good, але якось щось не те. І ти тікаєш у віртуальну реальність. В інтернеті намагаєшся віднайти відповіді на свої запитання.

Ніколи б не могла подумати, що подивитись на своє життя іншими очима мене змусить такий собі Нік Вуйчич. Відтепер завдяки словам цієї людини я ставитимусь до свого життя зовсім по-іншому. Ця людина з’явилася на світ без рук і без ніг, але це не завадило йому стати щасливою та успішною на планеті людиною. Такими людьми потрібно захоплюватися.

 

Кумир

Моїм кумиром є Whitney Elizabeth Houston - американська поп, соул і ритм-н-блюзова співачка, актриса, продюсер, фотомодель. Найбільш успішна співачка в світовій музиці. Я завжди нею захоплювалась. Дуже жаль, що її зараз немає. В неї можна багато чому повчитись, а її голос – це щось надзвичайне.

 

wbmqd

 

Бійцівський характер

Кожен артист повинен володіти бійцівським характером, так як шлях у нього буде нелегкий. Людей, які б за тебе переживали, в шоу-бізнесі немає. Кожна людина розглядається як конкурент, як ворог, і ніхто не бажає тобі успіху в кар’єрі. Артист повинен зацікавити публіку своїми поглядами, вчинками, інтерв'ю. Ну і, якщо говорити абстрактно, зірки повинні скластися вдало.

 

 

 

Фото надані Іриною Кушніренко

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему