Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


07 Черв 2016

Іра Пам`ятай: «Поезія – моя пристрасть»

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

Іра Пам`ятай – героїня рубрики «Людина». «Моя мрія – як і у всіх поетів, хто ще не видав свою збірку на папері, видатися на папері. Мрія – бути почутою якомога більшою аудиторією слухачів та читачів», – розповідає дівчина.

Іра – поет із міста Миколаєва.

На, тобі, синього птаха

На щастя На пам'ять На рану приклади,

Коли кров почне загартовуватись…

 

Народилась я в звичайнісінькій родині

Про своє дитинство я розповідати не хочу, оскільки воно не має ніякого стосунку до поезії. Народилась я в звичайнісінькій родині, але це не завадило мені стати поетом. В моїй сім’ї ніхто ніколи не захоплювався і не писав поезії. Тому самоідентифікація себе як поета пройшла тернистий шлях.

Переворот в житті

Переворотом в моєму житті став, мабуть, момент, коли я, пам’ятаю, відвідала першу “Камчатку” (поетичні вечори, що роки три назад організовував мій друг, поет Олег Дорош. «Камчатки» для мене мають особливе значення. Завжди з ностальгію згадую про них…). Там я й почула вперше живу поезію, там я зрозуміла, що поезія комусь потрібна. Це мене надихнуло.

Поезія хобі не може бути апріорі

Найбільше значення в моєму становленні та розвитку як поета (причому я ще не можу назвати себе сформованим поетом) має Михалко Скаліцкі, поетичний критик, редактор альманаху «Літера Н» та поет.

Деякі думають, що поезія може бути звичайнісіньким хобі. Але поезія хобі не може бути апріорі. Бо ти або пишеш і віддаєш цьому всю свою душу, або ти не поет. Деякі вважають, що поезія – це покликання. Але для мене поезія не є ані першим, ані другим.

Моя пристрасть, моя необхідність

Поезія – моя пристрасть, моя необхідність. Той, хто став на цю непевну стежку, навряд чи зможе колись зупинитись. Але ж поезія, частіше за все, не приносить грошей, у випадку хорошого PR, поезія принесе популярність. Саме тому деякі питають: «Навіщо потрібна поезія?». Є поети, навіть які не розуміють самі, навіщо вони пишуть. Це неможливо пояснити. Ніхто ніколи не зможе зрозуміти поета так добре, окрім іншого поета.

Мрія – бути почутою

Моя мрія – як і у всіх поетів, хто ще не видав свою збірку на папері, видатися на папері. Мрія – бути почутою якомога більшою аудиторією слухачів та читачів. Мрія – видати миколаївський літературний альманах «Znaky на папері». 

 

Фото надані героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему