Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


08 Лют 2018

Галина Жубіль: "Як добре, що я маю куди і до кого поспішати"

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

"Мені завше бракує часу. Я постійно кудись поспішаю, мов стрілка годинника на старій ратуші. Варто зупинитися бодай на мить!", – розповідає Галина Жубіль – героїня рубрики Людина на НародUA.

 

20264966 1580445768697314 631908423340763339 n

 

Галина Жубіль, м. Дрогобич. Українська письменниця і мисткиня, член Літературного клубу "Pro Patria!". Пише вірші, казки, працює в жанрі вишивання. Авторка кількох книжок, переможниця літературних конкурсів.

 

Читаю, пишу, вишиваю

Я вчитель української мови та літератури.  Люблю читати. Читаю ВСЕ про минувшину. Захоплююся етнографією. Щодо художньої літератури, то особливо люблю малу прозу. Певно тому, що сама пишу новели та оповідання про жіночу долю. Для дітей пишу казки, загадки, навіть повість розпочала. Захоплююся текстовою вишивкою. Моя тема - "Український календар". Виконала 21 мініатюру. Мала дві персональні виставки.

Суєта суєт

Мені завше бракує часу. Я постійно кудись поспішаю, мов стрілка годинника на старій ратуші. Варто зупинитися бодай на мить! Завмираю...І думаю: навіщо мені ота суєта суєт: бігти на роботу і з роботи, готувати сніданки-обіди-вечері, дбати про затишок в оселі, у вільні хвилини від цього усього щось писати, давати до друку, відсилати на конкурси, навіщо бігати на виставки, вишивати і виставляти це на загал, навіщо зустрічатись із родичами та друзями... Навіщо ця метушня? Мені ж так добре зараз стояти на площі перед старою ратушою, вдивлятися в небесну блакить, ніжитися під теплим сонячним промінням, дивуватися тим, хто попри мене біжить, кудись поспішаючи... Отак стояла би вічно!

Бам-бам-бам! - відбиває тричі годинник на старій ратуші.

Матінко! Уже третя дня! Та що ж я тут стою! Мене ж чекають друзі! Як добре, що я маю куди і до кого поспішати... Ось тільки шкода, що мені завше бракує часу.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему