Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


09 Груд 2016

Галина Бурак: державний службовець, любить пошиття одягу

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

Галина Бурак – героїня рубрики «Людина» на НародUA. Державний службовець. Хобі - пошиття одягу та читання.

Галина Бурак, 42 роки, проживає у місті Львів. Працює державним службовцем. Має колекцію кулінарних книг та рецептів. Хобі - пошиття одягу.

Захоплення – книги

Працює державним службовцем обласного управління статистики. Любить багато читати ще з раннього дитинства літературу абсолютно різних жанрів: класичні романи, казки, фантастику, фентезі, детективи, любовні романи.  Зрідка читає  поезію, книжки з особистого розвитку, різну спеціалізовану літературу (кулінарія, рукоділля, науково-популярні видання) та глянцеві журнали. Не любить газети, "жовту" пресу та історичну літературу.

Хобі - пошиття одягу. Має колекцію кулінарних книг та рецептів, хоч вона і не фанат кухні. Любить готувати щось смачне і швидке на руку.

У вільний час полюбляє слухати музику, читати, сидіти в інтернеті або спілкуватись з друзями. «Люблю десь ходити з подружками по цікавих закладах. Добре, що у Львові гарний вибір. Поки що у фаворитах пивбар "Правда" і кондитерська на Дудаєва. Ще нам до душі Кофейня на Вірменській. Там найсмачніша кава» - розказує Галина.

Крім того, вона займається пілатесом два рази на тиждень у спортзалі. Деколи ходить на йогу, якщо має вільний час та настрій.

Дитинство і кіно

З дитинства згадується найбільше те, що часто ходила в кіно

«Влітку мене традиційно відправляли до бабусі у село, і в сільському клубі три рази на тиждень "крутили" кіно. Напевно ми з подружками не пропускали майже ні одного сеансу. Потім настала ера відеосалонів, це було надзвичайно. Але перший іноземний фільм, який мене вразив і я стала його фанаткою – це  "Зоряні війни" Дж. Лукаса. На великому екрані це заворожуюче видовище. Саме перші три частини (епізод 4, 5, 6) справили на мене найбільше враження» - каже Галина.

Життя

Найважливіші етапи в житті вважає традиційними: закінчення школи, вступ до економічного факультету, весілля, народження доньки, перша і поки єдина робота – статистика, магістратура державної служби, придбання квартири, закінчення школи донькою, її вступ до медичного університету, а поміж цим багато радісних подій та випадків.

Знесло дах

«Знаєте, я згадую концерт улюбленої групи "De-phazz". В мене просто знесло дах. До тепер переживаю ті емоції. Ще маю план на "Depeche Mode" потрапити. Можливо, колись буде нагода»,  – говорить героїня.

Її життєву позицію можна описати цією цитатою: "У мене є сім'я, друзі, дах над головою. З харчуванням все нормально. Я можу говорити, ходити, сміятися, слухати, бачити, дихати, любити. У мене є власні речі. Було щасливе дитинство, а попереду світле майбутнє. Я щаслива людина! Можу посперечатися, Ви теж. Не придумуйте всяку нісенітницю, тільки щоб страждати!" 

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему