Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


18 Вер 2015

Дизайнер Закарі Грем і косплей

Читайте більше в рубриці Людина
 

Закарі Грем – звичайний хлопець, що розроблює дизайн товарів, з дитинства захоплюється хокеєм і підводним плаванням, що є сімейною традицією. А на фотосесіях і фестивалях його важко впізнати у яскравих косплей-образах, які той часто змінює. Про конвенції, враження про Україну та мистецтво перфомансу Зак розповідає НародUA.

Закарі – 26 років. Парубок проживає у Гросс-Пойнті, штат Мічіган. Нещодавно він вдруге відвідав фестиваль поп-культури Fan Expo у Одесі, де у образі культового Коммандора Спока, став одним з головних улюбленців публіки. Окрім косплею, Зак з часів колледжу захоплюється бразильським джиу-джитсу, підводним плаванням та вогнепальною зброєю, яку називає своєю «справжньою пристрастю».

Косплей

-        Моє ставлення до косплею дуже гарне. Якщо в тебе є час, і можливості, то чому б ні? Чи виходить у тебе, чи не виходить – камера скаже більше. Я не можу до цього об’єктивно ставитися, тому що я самий ним захоплююся. Косплей – це те, що ми любимо робити, що є нашою пристрастю. На справді, людина має право займатися будь-чим, що їй подобається - хоч косплеєм, хоч переглядом мультфільмів чи анімованої манги. І в цьому немає нічого поганого.

68u678678686

-        А як Ви готуєтеся до нового образу? Грим, костюм і інше. Де Ви це купуєте?

-        Це залежить від персонажа, якого ти косплеїш. Наприклад, для костюми Крафта Лоренса я купував у інтернеті перуку і інше. А от деякі костюми я робив на замовлення, бо їх ніде не знайдеш.

678658658658bz

-        Чому Ви зробили свій перший косплей? Який образ із зроблених Ваш улюблений?

-        Косплеєм я захопився випадково і у один певний момент 5 років тому. Одного разу на Хеллоуін я одягнувся у штурмовика- розвідника. Я купив обладунки у спеціальному магазині до цього свята. Якість костюму була жахлива, але все ж. А далі друзі просто притягли мене на перший у житті Комік-Кон. Так і почалася моя, так би мовити, кар’єра косплеєра.

789687687

-        А косплей на яких персонажів вже встигли зробити?

-        Крафт Лоуренс (аніме «Вовчиця і прянощі»), Спок («Зоряний шлях»), штурмовик-розвідник («Зоряні війни), офіцер Імперії («Зоряні війни»), та BSAA солдат (відеогра «Оселя зла»).

-        А, що Вам взагалі дає косплей? Яка Ваша улюблена частина – підготовка, перфоманс?

-        Найкраща частина косплею? Дивитися на людей, які посміхаються, коли ті бачать, що один з їхніх улюблених персонажів перенесений у реальне життя. Це велика насолода спостерігати, і за дітьми, і за дорослими, коли вони підходят до тебе з цією величезною посмішкою на обличчі.

79689685689

Fan Expo. Японія

-        Цього року Ви вперше відвідали Україну?

-        Вдруге. Я був тут раніше минулого року на першому Fan Expo. Мені доволі сподобалося.

-        А яке враження справила на Вас Україна?

-        Я думаю, українці дуже класні люди. І ще я закохався у архітектуру Одеси, вона не гірша від архітектури інших європейських країн. І доволі смачна їжа - мені дуже сподобався борщ.

67867867867w

-        А чому Ви вибрали поїхати на український Комік-кон, а не російський, до прикладу? Були ще на Комік-конах у інших країнах?

-        Більшою мірою, тому, що в Україні живуть мої друзі. Деяких з них я зустрів на конвенції, деяких на сайті DevianArt, інших зовсім випадково. І, звісно, Ви розумієте, є ще деякі інші причини, чому я не поїхав до Росії. Я був ще на конвенції, коли я вчився у Японії. Я потрапив туди через програму по обміну від мого університету, і провів у Японії 4 з половиною місяці. Зараз, озираючись на ту ситуацію, я пригадую, що можна було обрати одну із програм по обміну, або у Україну, або у Росію. І я би взяв у них участь, якби здогадувався, що зараз буду час від часу приїздити до України. Так от, мені випала можливість відвідати конвенцію у Акхібарі. Ми приїхали туди з друзями-студентами, і, правду кажучи, я погано пам’ятаю, що на конвенції було. Ми прийшли на фестиваль, походили, подивилися, а потім промовили: «Почекайте…і це усе?».

56467576578

Конвенції

-        Ви згадували, що були на Комік-Коні у США. Скільки разів?

-        Надто багато, аби порахувати. Найвідомішим з них був, звісно, Комік-Кон у Сан-Дієго. Але на конвенціях свого міста я ще жодного разу не бував, до речі.

-        А чим відрізняються конвенції у Америці та український Fan Expo?

-        Звісно, фестивалі у вас значно менш масштабні. Але люди, по суті, такі самі. Вони вдягають костюми, показують музичні номери, і отримують від цього задоволення.

-        А які Ваші найбільші враження від Комік-Кона в США?

-        Там можна багато кого відомого побачити. Акторів озвучування, знаменитостей. Наприклад, на фестивалі у Сан-Дієго можна зустрітися самого Стена Лі. Або, наприклад, на фестивалі в Анахаймі була уся знімальна група «Зоряних війн» з 1 по 6 епізод.

6574754

Мрії. Досягнення

-        Яка Ваша найбільша мрія? Яке, можливо, найбільше досягнення у сфері косплею?

-        Хм. Цікаве питання. Можливо, привезти до США декількох українських друзів. А найбільше досягнення сталося у році 2011, коли я долучився до міжнародної організації «501 Legion Charity». Це благодійна організація пов’язана з «Зоряними Війнами».

65876876867о

-        А, що б Ви порадили починаючим косплеєрам?

-        Звісно, твій костюм не вийде гарним з першого разу, або не сидітиме так як ти хочеш, але це і є половина веселощів. А ще ніколи не стрибаєте у басейн в обладунках.  

 

Фото надані автором

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему