Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


15 Лют 2016

Дарина Курінцева: «У світі ще не вигадали речей, які б я не схотіла спробувати»

Читайте більше в рубриці Людина
 

Дарина Курінцева - героїня рубрики "Людина". Вона живе в селі Руська Поляна Черкаської області. Дарина – новий шкільний президент Руськополянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1. Її маленькі мрії - доплисти до середини моря, прожити в наметі 9 діб, а також покататися на амереканських гірках.

- Якою була твоя передвиборча кампанія?

- Я пропонувала запровадити регулярні вікторини, літературні та тематичні вечори, створити групу школярів, яка б могла допомагати вчителям в проведенні різних свят. Також я запропонувала ідею створити шкільне радіо. Однією із наймасштабніших моїх мрій є спортивний майданчик для літнього табору, який би вміщав батути, парашути та інші цікаві ідеї. Бажанням усіх школярі є вай-фай, який я обіцяла забезпечити.

- Який український політик тебе надихає?

- На жаль, жодного українського політика я не можу поставити собі в приклад. Жоден з них, на мою думку, не вартий своєї посади. В Кабмін треба солдатів з АТО, а не бізнесменів.

- Якби ти мала можливість поспілкуватися з міністром освіти, які б поради ти йому дала?

- Я б порадила полегшити робочий графік школярів. Адже молодому організмові потрібно більше відпочивати. А замість того, щоб мучити дітей предметами, які їм так тяжко даються, краще запровадити профільне навчання, яке можна запускати вже з 7-8 класу.

875546544533

- Як думаєш, кращий спеціаліст – це навчена конкретної справи людина чи людина, для якої ця справа є улюбленим хобі?

- Знаєте, ковчег був збудований любителем, професіонали ж побудували "Титанік". Тому головне, щоб людині подобалося те, що вона робить і лише тоді буде результат. Ми можемо бачити це, спостерігаючи за багатьма відомими людьми, які наперекір навіть батькам почали займатися тим, що їх приваблювало і стали всесвітньо відомими.

- Чим ти любиш займатися у вільний час?

- Я дуже люблю хендмейд. Це заняття не лише розслабляє, заспокоює, але й потім дуже довго буде милувати око своєю красою та затишком, адже річ, зроблена своїми руками, має душу і серце свого творця. Горджуся своїм лебедем, якого зробила з паперу у техніці орігамі.

876865765675

- Яка книга надихає тебе?

- Книга «Метелики в крижаних панцирах» стала моїм натхненням в теперішній час. У ній розповідається про сучасних підлітків в дорослому світі. Детально розписано, в яких моментах краще поступитися, а коли треба постояти за себе та своїх рідних.

 

Фото надані героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему