Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


02 Черв 2016

Христя Лускавець дуже любить малювати і вирізняється різними стилями одягу

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

Христя Лускавець - героїня рубрики «Людина» на НародUA. Більше всього Христя любить малювати. Вона вирізняється різними стилями одягу. Найбільше задоволення Христя отримує, відпочиваючи в Карпатах.

Христя Лускавець, 17 років, проживає у місті Львів.

Елегантна леді, ділова персона, треш, кежуал, кантрі, нью-лук і богема в одній людині

Вона закінчила навчання у школі. «Знаєте, всі так готуються до цього ЗНО. Так, ЗНО на носі, але мені це все "в носі".))))", - каже дівчина.

— Люблю дивитися фільми та гуляти, поки погода файна, то ж бо Львів, крихітко. В нас ніколи не вгадаєш з цим.

На думку Христі, її  характеризує різноманіття в стилях одягу. «Зараз я одіта, як елегантна леді, в інший день як ділова персона, тоді треш, пізніше кежуал чи кантрі, або нью-лук, чи навіть богемний стиль. Ніхто ніколи не знає, навіть я, що я вдягну завтра».

Дитинство і Одеса

— Найцікавішим спогадом з дитинства є випадок, коли мені було 4 роки і я з сім'єю відпочивала в Одесі. Це була моя перша подорож, яку я пам'ятаю досі. Я встигла за 1 тиждень вивихнути ногу, загубитись, знайти подругу, з якою ми листувались, захворіти, вивести батьків та тітку із себе і постійно надоїдати їм противною мелодією з телефону. Але все це було весело, принаймні для мене.

Коли я ще була маленькою, ми часто їздили до бабусі і дідуся в село. Будинок був двоповерховий і на другий поверх вели сходи з красивими різьбленими поручнями. Між поручнями, зрозуміло, було місце, де я просувала голову і так гралась. Але коли я вже трішки підросла, неочікувано, просунувши голову між поручні, я зрозуміла, що застрягла. Коли я покликала на допомогу, бабуся, дідусь, батьки та інші родичі почали шалено реготати, адже уявіть собі цю картину: маленька, доволі товстенька дівчинка застрягла між перилами і не може звільнитись. Пройшло доволі багато часу, поки вони заспокоїлись і змогли мене визволити з полону поручнів. Здається доволі жорстоко, але тепер згадуємо з усмішкою.

Вільний час проводжу з олівцем та блокнотиком

Більше всього Христя любить малювати. Цього року вона закінчує навчання на художньому відділі школи мистецтв. «Частенько вільний час проводжу з олівцем та блокнотиком. Але, як то кажуть, якщо ти любиш малювати, то грошей більше ні на що не залишиться. Так воно і є».
Зокрема, дівчина обожнює читати художню літературу. Вона її переносить у інший вимір. Улюбленою її трилогією є "Дихання життя" Ребекки Донован.

Карпати

Найбільше задоволення Христя отримує, відпочиваючи в Карпатах.

— Коли ти сидиш на вершині гори, де не глянь, всюди гори, квіти, поля. Запах трав. Яскраве сонце і блідий місяць. Дивовижні хмари і чудний чумацький шлях. Все це мене захоплює та додає життєвих сил.

Про політику я намагаюсь не думати

«Про політику я намагаюсь не думати і просто сприймаю все як воно є. Світогляд - я протестантка, але не критикую інших. Не палю, не вживаю алкоголь. От і все», - розповідає про себе Христя.

— Яскравого в житті не багато наче, але водночас все життя таке. Знайшов друга, втратив, знову знайшов, знову втратив. Так я і подорослішала. Час відсіває гірших і залишає та приводить кращих. Найяскравішим моментом було волонтерство. В таких моментах ти знаходиш цікавих друзів, зближуєшся зі старими друзями і просто отримуєш задоволення.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему