Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


18 Бер 2016

Богдана Синякевич побувала у 21 країні світу

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

Богдана Синякевич - героїня рубрики «Людина». «Мій рай – це радість і спокій у родині та університетський колектив «Черемош», - розповідає вона.

Богдані – 19 років. Народилася та живе у Львові. Навчається в ЛНУ ім.І.Франка, спеціальність - англо-український переклад.

Місто, яке вплелося у мене

Напевне, будь-яка життєва історія повинна починатися з міста, яке найбільш прив’язане до людини. Моє місто – Львів, тут я виросла і, побувавши у 21 країні світу, можу з впевненістю сказати, що це – найзатишніше місто, яке вплелося у мене до кінчиків локонів…

Мій рай

Не знаю, чи вірите ви у рай, але мій рай – це радість і спокій у родині та університетський колектив «Черемош» (Народний ансамбль пісні і танцю ЛНУ ім.І.Франка), у якому на мене завжди чекають зі щирими обіймами, усмішками, бажанням підтримати і створити навколо мене ореол щастя.

cAdvGa3zxj0gEdVRKkl58IGENtFliYMn8k fwiSNih0ANbXDMkjShEEPM6lhQKm9t4QNPCxRalsUor7qyBvUHLSgTxzvvocgPmYwk1yOV5SbL4xoCzemduFkk

Захоплення

Одне зі моїх захоплень – поезія… Але я не обмежуюся лише її написанням, тому разом зі своїми друзями – Нікітою Поліщуком та Іриною Фримен створила об’єднання «Моноліт», яке гуртує навколо себе талановитих поетів, музикантів та прозаїків, відкриваючи нові літературні та музичні таланти.

Мрію полетіти в Америку та Австралію

Скільки себе пам’ятаю – завжди любила подорожувати… Досліджувала  Францію, Італію, Німеччину, Фінляндію та інші країни, а тепер мрію полетіти в Америку та Австралію…

Щасливе життя

Мені лише 19, але я уже можу сказати, що моє життя – щасливе. Я  - майбутній перекладач і цілком усвідомлюю, що зробила правильний вибір, ставши студентом ЛНУ ім. І.Франка у Львові. У мене – дуже маленька, але неймовірно щаслива родина, мене оточують вірні і щирі друзі, і ще зі шкільних років супроводжують мудрі та дуже хороші викладачі.

 

Фото надані героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему