Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


23 Трав 2012

Богдан Гдаль малює сайти

Читайте більше в рубриці Людина
 

Богдан Гдаль - молодий веб-дизайнер. Живе в Києві. Реалізував різні проекти з "етнічною" символікою. Працював і журналістом в газетах та на ТБ. Сьогодні - вільний художник. Любить співати, іноді пише поезію. Зробив собі "народну" бандуру. Потрошку вчиться на ній грати.

 

Особисті речі

 

  gdal9

gdal9

Малюнки Богдана

 

gdal9

gdal9

 

Купа аркушів А4, які розмальовані різними чорновими начерками. Часто, якщо знаходжу щось цікаве в книжках чи в мережі, то стараюся зафіксувати десь на папері, щоб потім можна було відтворити різні орнаменти чи дизайнерські проекти. Та й папір - це головний засіб компіляції вже знайдених речей і фіксування тих, що часто несподівано приходять десь згори.

 

Ім'я

 

gdalgdal

Малюнки Богдана

 

Ну в мене ще є псевдо, яким я назвав спершу свій блог, а потім став використовувати у якості логіну багато-де. Пишеться як viter-z-bayraku, Колись мав щастя побувати на Букринському півострові, то мене так захопили ті яруги, байраки, що оцей псевдонім став таким собі невидим засобом зв'язку приналежності до того, що мене проперло.

Крім цього, "вітер з байраку" - це така собі форма прив'язки до того всього козацького духу, який гуляє на центральній Україні. "Я це люблю", як кажуть в МакДаку.

 

Факти

 


gdal9

gdal9

gdal9

 

- Вчився на політолога, працював журналістом, а потім це все кинув, щоб малювати сайти вдома. В дитинстві приходив зі школи і по кілька годин зависав з олівцем над аркушем паперу. Це був мій кайф. Малював всякі вигадані споруди, пейзажі, громадський транспорт..

 

Одного разу у школі задали зробити годинник з картонними рухомими стрілками. Прийшов зі школи додому і годину стояв біля годинника, переставляючи стрілку на кожну хвилину вперед за ходом часу.

 

 

Дитинство

 


gdal9

gdal9

gdal9

 

- В дитинстві любив сидіти вдома і шось розбирати. Магнітофони, всіляку техніку. Щоправда був випадок, коли не збірав докупи. На стіні висів телефон з дисковим набором. Я розібрав цей механізм, але десь порушив контакти, і апарат перестав правильно набирати номери телефону.

 

Хороше

 

- То не мені оцінювати. Є просто якесь відчуття гармонії і позитиву, якісь мрії, і я прагну до них рухатися.

 

Відрізняється від інших

 

- Самим фактом свого існування

 


gdal9

gdal9

 

Щасливий

 

- Останнім часом можна сказати, що майже завжди. Принаймні до цього прагну. Прокидаєшся часом зі вдячністю, лагаєш, дякуючи за ще один чудовий день. Ловиш в усьому красу й істину, і це допомагає у творчості. А ще робота злилася із захопленням і взагалі буттям. Тому хочеться творити постійно, день і ніч, без вихідних.

 


gdal9

 

Думки зранку

 

- Постійно є нові проекти, над якими працюю і часом вже вночі, коли сил немає, домовляюся з собою, що продовжу завтра. Прокидаюся з думками, що треба щось нове зробити, і щоб день був результативним.

 

gdal9

 

Насправді Котигорошко був...

 

- ...просто звичайнісіньким сином свого народу Улыбаюсь

 

Найчастіше думає

 

- Про вічне. Про те, як з користю прожити новий день, десь подолати свої недоліки, і можливо набути корисного досвіду. А ще є багато запитань, відповіді на які виходять за рамки того, що можна знайти в книжках, в медіа чи інтернеті. Знаходжу їх уривками, натяками, інтуїтивно, то між рядків в якихось текстових джерелах, то у снах у вигляді образів.

 

gdal9

 

Чим схожі молоко та їжачок

 

- Тим, що ми їх можемо бачити

 

Співає

 

- Постійно. Часом почув щось і завиваєш, доки не почуєш щось нове. А коли ще збирається якась рідна ватага, і пісні глибинні, якісь унікальні фолькові знахідки, то пробирає до кісток. Є бажання вивчитися і через спів дарувати позитив людям. Я коли співаю, то це мене ніби збалансовує. Знаходиш якийсь такий резонанс в душі, що іноді аж проймає, "морозець по шкірі".

 

gdal9

 

 

Фото - з персональної сторінки Богдана у Facebook

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему