Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


21 Бер 2016

Ася Нерознак: «Мені потрібно танцювати, грати в театрі, фотографувати, писати, в’язати гачечком»

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

Ася Нерознак - героїня рубрики «Людина». «Мені потрібно танцювати, грати в театрі, фотографувати, писати, в’язати гачечком, якщо вже аж взагалі припекло», - розповідає дівчина.

Асі - 18 років, вона студентка факультету журналістики Національного університету «Львівська політехніка».

Занадто несерйозна професія

Всім привіт! Я – Ася. Ну, взагалі-то – Анастасія, проте так мені більш імпонує. Мені 18 рочків. Вчуся на факультеті журналістики. Можна сказати, всупереч батькам, які вважають цю професію занадто несерйозною для такої золотої дитини, йду до власної мрії.

І хрестиком вишивати вмію

Те, що найбільше ненавиджу – сидіти без діла. Мені потрібно танцювати, грати в театрі, фотографувати, писати, в’язати гачечком, якщо вже аж взагалі припекло. Я ще і хрестиком вишивати вмію :)

18AcNmRaCHoNlskU7p6WoYQx6aKTdyoDU

Закохана в літературу

А якщо серйозно, то найбільшим власним хобі вважаю фотографію. Фотографую десь роки 3. Відвідувала різні школи-курси. Окрім цього пишу, та й взагалі закохана в літературу, як в сучасну, так і в класику. Пишу вірші, коротку прозу. Намагаюсь притулити потім свої роботи на якийсь фестиваль чи конкурс. Інколи успішно, інколи не дуже.

Танці

Кілька слів про моє танцювальне минуле (адже ж треба похвалитися): це ще одна велика любов. У рідних Черкасах 10 років займалася у шоу-балеті – таке собі поєднання хореографії і театру. Хореографії, звісно, більше.

Мрії. Чому саме 27?

2 мої найбільші мрії: видати власну збірку новел та до 27 років побувати у 27 країнах. Чому саме 27? Просто улюблене число. Поки ж у цьому я на відмітці 7. Але все попереду!

 

Фото надані героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему