Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


28 Вер 2012

Анна Вавілова мріє відкрити фітнес-центр для дітей

Читайте більше в рубриці Людина
 

17-річна черкащанка Анна Вавілова сьогодні представляє Україну на міжнародному турнірі з фітнесу, бодіфітнесу та бікіні «Riga Pearl 2012» у Латвії. З 9 років дівчина займається фітнесом, акробатикою і спортивними танцями. Навчаючись в університеті, вже працює тренером з фітнесу.

 

732FrbpVgvM

 

oBIfw-EtDtk 1

 

«Беру участь у багатьох конкурсах, усі перемоги навіть зразу й не назву», - говорить Анна Вавілова. Вона є кандидатом у майстри спорту, чотирьохразовою чемпіонкою Черкаської області з фітнесу, чотирьохкратною володаркою кубка Черкаської області з фітнесу, чемпіонкою першості міста Черкас з фітнесу (2008), трьохкратною володаркою бронзи на Чемпіонатах України з фітнесу, дворазовою чемпіонкою Кубка України з фітнесу, переможницею відкритого Кубка Києва «Фітнес-бомба» (2011), срібним призером відкритого чемпіонату України з диско (2007) та срібним призером чемпіонату Черкаської області з бікіні.

 

z 499a6373

 

Z9x8tF9Y0mQ

 

«Тренуюсь кожного дня. Вранці у мене робота - спочатку проводжу тренування Sretching (розтяжка), потім іду в університет, потім проводжу ще одне тренування, далі іду в тренажерний зал, після цього вже йду на власне тренування, де відпрацьовую свою програму.  Коли готуєшся до змагань, важко, що їсти можна не те, що хочеш, а те, що потрібно. Доводиться дотримуватися спеціальної дієти. Коли такий шалений ритм життя - це важко», - зізнається дівчина.

 

YkLliySXr98

 

Своїми досягненнями Анна завдячує тренерці Антоніні Оробець:

 

«Мій тренер виховала мене, спрямувала на вірний шлях, зробила мене неодноразовою переможницею України. Вона чудова людина», - запевняє Анна Вавілова.

 

WaKFPym W5k

 

У свої сімнадцять дівчина має наполеонівські плани:

 

«Прагну отримати Майстра спорту, відкрити свій фітнес-центр, щоб тренувати діток з раннього віку, поки вони ще «м’якенькі» та гнучкі, і виховувати їх переможцями Європи та світу», - підсумувала наша співрозмовниця.

 

z 14c5cadd

 

 

Фото Ігоря Пахомова надані героїнею публікації

Поділіться з друзями: