Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


24 Вер 2013

Анна Сенік творить український автентичний фотостиль

Читайте більше в рубриці Людина
 

Анна Сенік відома своїми «етнічними» фотосесіями. І не тільки. Вона почала фотографувати в українському стилі приблизно рік тому. Творчий псевдонім Анни Сенік - Ładna Kobieta, тобто гарна жінка (з польської). Фотограф намагається формувати напрям українського автентичного фото. Ładna Kobieta співпрацює з різними майстрами, колекціонерами старовинного одягу й усіма тими, хто зберігає автентичні, старовинні речі. Саме у зберігачів цієї самобутньої культури, а також у знайомих Анна Сенік бере одяг та інші аксесуари для своїх етнічних фотосесій.

Ładna Kobieta - фотограф Анна Сенік


Ładna Kobieta каже, що у неї табу на «опрацювання» моделей візажистами й перукарями.

До свята Покрови Пресвятої Богородиці й річниці створення Української Повстанської Армії Анна Сенік вирішила провести благодійну виставку-продаж своїх робіт із серії "УПА. Кохання". Мета виставки-продажу фоторобіт Анни Сенік – збір коштів для належного привітання воїнів УПА зі святом створення Української Повстанської Армії.

 

Виставка робіт Анни Сенік, присвячена воїнам УПА і коханню, відбудеться 5 жовтня з 12.00 до 21.00 год. за адресою: Київ, вул. Ярославів Вал, 9. Кожен учасник зможе не тільки помилуватися чудовими світлинами чи придбати їх, але й написати привітального листа ветерану війни за незалежність України, підписати вітальну листівку чи навіть відвідати ветеранів УПА в Києві.

 

Наразі – пряма мова Анни Сенік.

 

anna1

Анна Сенік - Ładna Kobieta


Дитинство

Перший спогад - я сиджу в хаті своєї прабабці, в селі, білені стіни, вона пече хліб у великій печі, щось лагідно до мене каже, неначе голосом переливає як водою, а я сиджу і подивлюсь то на неї, то на ікону в срібних квітах під вишитим рушником. Я була тихою, слухняною, добре вчилась, багато читала, єдине - могла розсердитись і полізти в бійку, навіть із хлопцями. З улюблених речей був маленький червоний ведмедик, що його подарували батьки на один із Нових років. Йому я довіряла свої журби і секрети.

 

131841 original133744 original

Фото Анни Сенік

 

Близькі люди

Я щаслива, бо маю досить людей, які люблять мене, а я їх, і з якими ми чесні одне з одним. Це близькі, це свої. Бути відвертим із тим, хто поряд, не грати, вміти казати все, як є - і втішати, і самому плакатись, і радіти разом - це близькість.

 

dotsia

kotyky

masliana

Фото Анни Сенік

 

Захоплення

Фотографія - це основне захоплення, що займає майже весь час. Це обробка фото, планування наступних фотосесій, пошук моделей, строїв, місць тощо. Маю записник, куди вношу всі деталі зйомок, розписую календар фотосесій наперед - щоб нічого не забути. Хоча це і називається "творчість", направду тил тої творчості - це системне планування, кропітка підготовка і відданість кожного учасника процесу.

 

vysh

zakohani

Фото Анни Сенік

 

Бажання

Як всі жінки хочу родини, дітей. Як всі митці - творчих радостей. Лишити по собі добрий рід, і добрий фото-спадок - то вже буде непогано.

 

anna4

На світлині - Анна Сенік в роботі

 

Відпочинок

Подорожую. Гуляю горами або старими містами (музеями, палацами), їжджу в село. Для мене відпочинок - це враження, зміна картинки, щось нове, а ще - краса і тиша, і сон.

 

son

tsvit

Фото Анни Сенік

 

Думки

Намагаюсь не думати погане про когось. Контролюю і думки, і слова, щоб не перегинати палицю. А найчастіше думаю... вірніше, уявляю всякі красиві історії, наче кіно у мене в голові: із сюжетом, персонажами, краєвидами і художнім оформленням. Так народжуються фотосесії.

 

voloshky

zelenooka

Фото Анни Сенік

 

Найбільше любить у житті

Бога. Найбільше людина має тягнутись до нього. І в усьому, що найбільше любить - вбачати Його: в коханих, в батьках, в людях, в природі. В усьому.

 

Знакові події

Нехай буде день, коли я зрозуміла що хочу робити у фотографії. Я зрозуміла, що хочу знімати... Це був той момент, коли після першої української фотосесії я обробила всі фото і передивлялась результат. Не було якогось "просвітлення", в голові не грала музика, і я не підстрибувала на стільці від нестримного захвату. Просто настало спокійне, але тверде усвідомлення - це те, що я хочу робити.

 

upa

viter

Фото Анни Сенік

 

Улюблені речі й те, без чого важко себе уявити

Не уявляю себе без кіс. Маю довге волосся, і люблю його гарно виплітати. Я можу не фарбуватись, але заплестить – обов'язково.

З одягу люблю, щоб і красиво, і зручно. Як кожна панянка маю в гардеробі височенні підбори і короткі сукні, але завжди враховую, куди це доречно, а куди і недоречно, і незручно. Як не антигламурно звучатиме, але зараз улюблена річ - це широкі джинси-банани, в яких ну дуже зручно їздити на зйомки.

 


buk

narech

Фото Анни Сенік

 

Задоволення

Дуже люблю їздити на зйомки в інші міста. Сама. От коли виходиш з потягу вранці й починається твоя пригода. Ти йдеш і знаєш: зараз побачиш модель, от зараз ви поїдете на місце, от зараз ти в руках триматимеш прекрасні строї, от... от... І це поєднання нових людей, місця і речей із добре знайомим процесом - завжди приємно.

 

annychka

Фото Анни Сенік

 

Фото

Я фотографую з 22 років. Знімкувала пейзажі, портрети, було трохи жанрових зйомок, проте це не захоплювало так, як українська фотографія.

Відчуття у мене незмінні. Я завжди на початку кожної зйомки трохи хвилююсь - це таке внутрішнє тремтіння "а раптом зара щось незалагодиться?!". Із часом це не проходить. Розслабляюсь вже коли пройшла десь третина фотосесії.

Від перших фотосесій сьогоднішні відрізняються тим, що здобутий досвід допомогає швидше іти до намічених на кожну зйомку результатів: яку локацію обрати, як модель розслабити, як зі світлом спрацювати і т.д.

Фотографія для мене сьогодні - це щоденна робота, щоденний захват, щоденна радість.

 

qx

На фото - Анна Сенік з легінями

 

Чи має плівка майбутнє?

Звісно. Це дуже красиво, елегантно і м'яко. Мені подобається.

 

Щаслива людина

Скоріше, я вдячна людина, вдячна за все те добре, що є у моєму житті: родина, друзі, фотографія, подорожі, краса нашого світу, люди, музика... Я маю багато приводів тішитись, і дуже це ціную.

 

 

 

upa2

 

 

 

 

Фото Анни Сенік - Ładna Kobieta

Поділіться з друзями: