Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


19 Бер 2014

Анна Попова – англійський філолог, що знайшла своє призначення у фітнесі

Читайте більше в рубриці Людина
 

Знайти свою дорогу, віднайти своє призначення – у цьому все для людини. Для неї це значить стати самою собою… “Півроку я викладала англійську мову в університеті і єдине, що бачила кожного дня – студенти, книги, контрольні, постійні перевірки. Не знаю коли саме я вирішила покласти цьому край, однак зараз я цілком задоволена своїм життям. Маю змогу мандрувати по світу, маю кохану людину та роботу, яку я люблю”, - розповідає Анна Попова.

23-річна білявка сидить навпроти мене і посміхається.

 

Народні танці

Пам’ятаю, як у 5 років батьки відвели мене на народні танці. Я настільки це любила, що коли батьки вирішували мене покарати, то не пускали тренуватись. Зате на танцях я отримувала палицею по ногах, коли неправильно виконувала па.

 

 YAK 8826 copy

 

Фітнес

Подорослішавши, я вирішила займатися фітнесом. На той момент мені було 18 років. Серйозно цим захопившись, вже у 20 років я почала професійно проводити тренування. Зараз це і є моєю основною роботою.

Я викладаю степ-аеробіку й стрейчинг, проводжу функціональні тренінги, силові класи, персональні тренування. Приємно бачити, коли на мої тренування збирається ціла студія людей, які дійсно бажають покращити своє здоров’я та змінитися у кращу сторону. Якщо людина дійсно хоче змінитися, вона припинить лежати на дивані очікуючи, що тіло саме схудне та набере привабливих форм.

 

YAK 8998

 

Регулярно займатися спортом

Найважливіше – потрібно регулярно займатися спортом, виконувати фізичні вправи, які допоможуть досягнути бажаного результату. Також не менш важливу складову становить здорове та збалансоване харчування. Не потрібно давати собі поблажок типу “ну, цей один шматочок буде не помітним, якщо я його з’їм”. Одна з моїх клієнток за 6 місяців втратила 30 кг зайвої ваги. У неї збалансоване, здорове харчування, жорстких обмежень та дієт немає, двічі на тиждень проходять персональні тренування. Навіть коли вона їздила у відпустку на Гоа, скидувала світлини з ранкових пробіжок.

 

YAK 8926

 

Робота, про яку мріяла, і допомога людям

Мені подобається допомагати людям повірити в себе, прагнути до кращого, ставати сильнішими, адже ми тренуємо тіло задля того, щоб зміцнити свій дух. Зараз я впевнено можу сказати, що це та робота, про яку я мріяла, і бажаю кожному віднайти свій шлях до кращого, здорового життя.

 

 

Фото надані героїнею матеріалу

Поділіться з друзями: