Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


29 Бер 2016

Анна Плешивцева: «Можливо, я хвора, але люблю цю «хворобу» до нестями»

Читайте більше в рубриці Людина
 

Анна Плешивцева – героїня рубрики «Людина» на НародUA. «Натхнення усюди, воно може впасти тобі до рук просто посеред вулиці, або перед сном. Це насправді надзвичайно доступна штука, варто лише не полінуватися простягнути руку, щоб торкнутися його», — каже вона.

Анна Плешивцева про себе:

«Мені 22 роки, я письменниця, це зі мною давно. Моя діяльність поки що не вийшла за рамки інтернету і читань своїх коротких прозових текстів на різноманітних заходах, однак я жодним чином не планую зупинятися».

Дитинство і ейфорія творчості

Школу я ніколи не любила, і це було несподівано взаємно, проте, коли моїм домашнім завданням було написати твір – радості не було меж. Пригадую, як, відчуваючи хворобливу ейфорію, мчала додому, аби сісти перед білим аркушем паперу. Років з чотирнадцяти вирішила, що цю насолоду я маю отримувати і поза шкільними стінами, а тому почала писати для себе. Майже відразу зрозуміла, що хочу присвятити цьому своє життя.

chqiYV 5uQ4

До світанку перед миготливим монітором комп`ютера

Так поступово я перетворювалась у дівчинку, котра сидить у свої чотирнадцять до світанку перед миготливим монітором комп`ютера і пристрасно друкує тексти, відсьорбуючи в перервах міцну каву.

Могла хвилин з десять зачаровано дивитися на обшарпаний балкон «сталінки», чи розглядати антикварний келих, а потім із запалом писати тексти, надихаючись цими балконами і келихами.

Варто лише не полінуватися простягнути руку

Натхнення усюди, воно може впасти тобі до рук просто посеред вулиці, або перед сном. Це насправді надзвичайно доступна штука, варто лише не полінуватися простягнути руку, щоб торкнутися його. 

І можливо, я хвора, але люблю цю хворобу до нестями.

qbbxktHBgyI

Мінімалізм

В інтер`єрі та одязі люблю стриманість і мінімалізм у деталях.

Вважаю, що людина повинна прикрашати одяг, а не навпаки. Найкращим одягом є щось багряно-вишневе або сіро-синє, найкращим робочим місцем – порожня кімната з величезним вікном столом і стільцем.

Несамовито обожнюю коней

Несамовито обожнюю коней – вони символізують для мене велич, перед якою варто схиляти голови. Люблю водойми й кораблі.

qKkFMlanM8I

Відчувати той терпкий присмак чиєїсь щирої потреби у твоєму серцебитті

Головною моєю мрією є не зникнути безслідно, лишити по собі пам`ять і результати своєї праці. Відчувати той терпкий присмак чиєїсь щирої потреби у твоєму серцебитті, у твоїй діяльності.

Це, певно, найщасливіше відчуття.

Вага будь-якої творчої справи вимірюється часом, впродовж якого пам`ять про неї не стирається.

 

Фото надані героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему