Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


21 Трав 2012

Анна Корж осучаснила ляльку-мотанку

Читайте більше в рубриці Людина
 

Анна Корж – студентка третього курсу черкаської філії Київського національного університету технології та дизайну (спеціальність - графічний дизайн). Вона дуже щира, емоційна і справжня. Дівчина брала участь у перформансах, які відбувалися в рамках проекту «Ніч у музеї». Цього разу головним матеріалом і об'єктом для творчості для неї стало людське тіло. Про те, що що з цього вийшло, ми й розпитували Аню.

Працювала дві години. Може трішки більше. Я просто не пам'ятаю, бо все було в такому куражі - малюєш і забуваєшся. Крім того, сам процес малювання не вимірюється в часі. Можна витратити півдня, а тобі здаватиметься, що це була ціла вічність. Або 10 хвилин, які минають як секунда.

 

Уперше зіткнулася із боді-артом. Враження кайфові. Тому що це не папір і не полотно, це - жива людина! І потрібно зрозуміти цю пластику, зрозуміти, як буде поводити себе фарба, як лягатимуть лінії... Все це кайфово, бо це вперше, а все, що вперше, - це завжди кайфово.

 

300


Модель звати Аня. Це подруга моєї знайомої... Ні, це вже тепер і моя подруга!

 

Я не знала, що буду малювати. Апріорі в мене не було ніякого ескізу. Для мене це було вперше, і я розуміла, що пластика тіла, м'язів, шкіри... Я не зможу все це відтворити на папері. Тож вирішила, що під враженням, під впливом атмосфери щось прийде. Я віддаю перевагу такому методу, тому що під враженням все найкраще виходить.

 

355 copy

 

Щодо вибору кольорів, то я просто патріотка України, я люблю все українське, етнічне, бо це - найгарніше. І тому створила такий образ. Все насправді починалося з вінка. Я сиділа дома і крутила віночок. Саме тоді прийшла до мене ця ідея. Не хотілося брати весь колорит України, хотілося якихось два кольори. Обрала червоний і чорний. Думаю, що в цьому випадку це не чорний – це веселий чорний колір. Він не грубий, не похмурий. Модель така лаконічна вийшла і не похмура.

 

Думаю, що можна сказати, що це сучасний образ ляльки-мотанки. Просто я не хотіла прив'язуватися до чогось древнього. Пора творити щось сучасне. Ось і вийшов такий образ.

 

Фото Анни Тарасової, НародUA

Поділіться з друзями: