Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


21 Трав 2016

Анна Коркосенко заспокоює душевні бурі ноктюрнами Шопена

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

Анна Коркосенко - героїня рубрики «Людина» на НародUA. Її улюблена справа - це малювання.

Анна Коркосенко, живе у місті Мала Виска. Любить малювати і грати на фортепіано.

Дитинство: море і заходи сонця

— У дитинстві мені надзвичайно запам'яталось, як ми всією сім'єю поїхали перший раз на море. Ох, це море. Я його сфотографувала очима та запам’ятала назавжди. Воно було таке синє, таке могутнє, глибоке та тепле. Мені здавалося, що йому підкоряється весь світ. Я пам’ятаю, як  ми кожного вечора проводили дивовижні заходи сонця, а коли вже все окутала ніч, то годинами дивилися на зоряне небо, шукаючи сузір'я і насолоджувались шумом моря. Іноді хочеться повернути той час, коли я була безтурботливою дитиною, але життя не стоїть на місці.

Ноктюрни Шопена, вальси Мендельсона і експромти Шуберта

"Моє улюблене хобі, яке я дуже хочу реалізувати в майбутньому як професію – це малювання", - каже вона. Хист до малювання в неї проявився ще в дитинстві, тож батьки віддали Анну в художню школу розвивати талант.

Також вона грає на фортепіано. Класична музика дівчині до вподоби.

"Ноктюрни Шопена, вальси Мендельсона, експромти Шуберта завжди допомагають заспокоювати бурі в її душі", - розповідає Анна.

У вільний час зазвичай любить дивитися цікаві фільми/серіали, щоб розслабитися, або знову ж помалювати чи почитати захоплюючу книгу.

«Найбільше задоволення я отримую, коли займаюсь улюбленою справою – малюванням або гранням на фортепіано. У ці хвилини  я забуваю, як швидко летить час», - говорить Анна.

Не стояти на місці

«Розвиватись, дізнаватись щось нове, не стояти на місці. У світі стільки всього цікавого для того, щоб пізнати. Як же ж всидіти на місці в такому разі?», - каже вона про своє життєве кредо.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему