Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


29 Лип 2015

Анна Большак хоче здійснити навколосвітню подорож

Читайте більше в рубриці Людина
 

Робота у готельному бізнесі – ідеальна діяльність для таких комунікабельних людей як Анна Большак. Чергуючи навчання та підробітки за майбутньою професією, дівчина встигає приділяти час і близьким людям, і численним хобі. Про побачені місця, щасливе дитинство і плани на майбутнє вона охоче розповідає Народ.UA.

Анні Большак – 19 років. Вона вже 2 роки навчається у Варшаві в Академії Фінансів і Бізнесу на факультеті туризму. Список захоплень студентки доволі різноманітний. Дівчина любить малювати, подорожі – невід'ємна частина її життя, як і модельна діяльність, у якій Аня себе вперше спробувала ще дошкільнятою.

45747565

Дитинство

- Дитинство було яскравим. Батьки ніколи не обмежували в творчості. Завдяки мамі спробувала все: танці, спорт, музичні інструменти. Найбільшими захопленнями залишились малювання та фотомоделінг. Переломним моментом був переїзд з Чернігівщини до Черкас. Відтоді переїзди вже майже моє хобі. 

fghfhfgh

Модельна діяльність

- Ще навіть не почала ходити до школи, мамуля забрала мене на декілька місяців до Києва, там закінчила модельну студію. Нічого не пам'ятаю з того навчання, але десь це відклалось, чудово себе почуваю перед камерою. Так часто змінюю стиль, що не залишити це на фото - неможливо. Іноді знаходжу цікаве вбрання і думаю, як би це обіграти в фотографії, іноді знайомі пропонують вибратись пофотографуватись. Проблем з ідеями ніколи немає. Відчуваю, що в мені самій є стільки образів і перевтілень... Це жіноче. Кожна жінка - акторка, у позитивному сенсі, звісно.

iyuiyjutjy

- Чи траплялися якісь казуси під-час фотосесій?

- Колись знайома запропонувала вибратись як модель на польські озера Мазури. Залишила мене посеред озера з двома веслами. Так я навчилась керувати човном і добралась до берега - виходу не було.

iuyjuyjyj

Подорожі

- Моя подорож тільки починається. Вже частково побачила Польщу - відвідала Лодзь, Гданськ, Гдиню, була проїздом у Вроцлаві. Також була у Чехії - в Празі та містечку Ліберець.

Плани на подорожі по Європі пов'язані з мистецькими шляхами. Хочу побачити віденський палац Бельведер, парк Гауді у Барселоні та галерею Ван Гога в Амстердамі. Проте, мене більше манить Південна Америка та Далекий Схід.

- А які спогади найяскравіші? Які поїздки плануєш у майбутньому?

- Мій друг взяв мене автостопом на фестиваль Трипільське Коло. Як виявилось, автостоп - це круто. І фестивалі з етнічною музикою мене дуже приваблюють. А особливо, коли з тобою людина, яка розуміє і насолоджується моментом, ви на одній хвилі.Ніколи не їздила в самостійні подорожі. Мені здається, людина в них розкривається. Планую таку поїздку на двадцятиліття. Швидше за все, це будуть Нідерланди.

ioukkuku

Щастя

- Не можу сидіти на одному місці. Роблю ввечері пробіжки вздовж метро або вдень в лісі. Постійно потребую руху. Обожнюю нічне життя Варшави. Для мене творчість - це щастя. Малюю, часом пишу вірші або замальоки на життєві теми. Щастя дарує спонтанність. Нічого не планувати зранку, а ввечері прийти втомленим і щасливим. Кожен день проживати по-особливому. Знайомство і спілкування з новими людьми для мене теж нереальне задоволення.

- А який твій найсильніший життєвий спогад?

- Переїзд в іншу країну - мій найбільший космічний досвід. Рада, що батьки дали таку можливість. Це життя з нуля. Починаєш більше усвідомлювати, розуміти себе. Особливо, коли тобі 17, ти формуєш з себе особистість, якою хочеш бути.

bnyghtyhjtjht

Мрії

- Мрій багато, але я не називаю їх мріями. Це плани та цілі. Отож, мої плани: вийти на самостійний заробіток як дитячий ілюстратор, знайти країну де я хочу жити, і, поки не обмежена власною сім'єю, взяти рюкзак і пройти навколосвітню. Це не здається мені дитячою забаганкою або щось в такому стилі, це моє природне внутрішнє бажання вийти за рамки того, що я бачила, перейняти філософію світу.

 

Фото надані Анною Большак

Поділіться з друзями: