Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


22 Лют 2016

Андрій Жадан: «Не бігайте по колу, а рухайтесь вперед»

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

Андрій Жадан - герой рубрики "Людина". Разом з батьком він збудував дитячий будинок, в якому знайшли прихисток багато дітей.

Герой про себе: «Андрій Жадан - дійова особа п'єси "Життя", який живе в затишному місті Вишгороді».

Незважаючи на роботу, яка вся просякнута цифровими показниками, Андрій Жадан знаходить віддушину у творчості. Пише афоризми, думки, статті та інколи вірші.

43634636

Взагалі життя сприймає з позитивом і вважає, що як би тяжко не було, завжди треба лишатися людиною. "До людей треба ставитися так, як би ти хотів, щоб ставилися до тебе", - каже він.

Не залишається осторонь й політичного, соціологічного та інших життєвих аспектів. По можливості завжди готовий допомогти тому, хто цього потребує.

15 років тому Андрій Жадан разом з батьком збудували дитячий будинок, в якому знайшли прихисток багато дітей.

463634hs66dU

"Мрії - цілі, досягнувши одних, знаходиш інші. А стосовно планів, то, перш за все, це створення сім'ї, решта, звісно, поступово набудеться. Хоча, звичайно, в планах видання книжки, такої довгоочікуваної", - каже він.

У різнобічної людини захоплень багато, якщо виокремити декілька, то це кулінарія, де любить експериментувати. Нерви лікує рибалкою. Колекціонує монети та інші старі речі, які наповнені історією поколінь.

«Підсумувати вищесказане можна ось таким реченням: «Життя затиснуте у часові рамки, не бігайте по колу, а рухайтесь вперед…», - зазначає Андрій Жадан.

 

Фото надані героєм

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему