Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


02 Бер 2016

Андрій Грач: «Творити добро і бути людиною»

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

Андрій Грач - герой  рубрики "Людина". "Робити добро своєму ближньому і дарувати радість - це одне з найголовніших призначень людини", - вважає він.

Андрієві - 28 років, проживає у Львові, займається тренінгами по соціальній динаміці.

— Я такий, який я є, нікому не бажаю зла, нікого негативно не суджу, поки що трохи сором’язливий, проте гіперактивний, нестандартний, непередбачуваний, люблю вражати і шокувати людей!

Ненавиджу нудьгу і передбачуваності, люблю цікавість і нові відкриття. Завжди досягаю поставленої мети і перемагаю. Хочу, щоб люди в мене вірили щиро, тоді взагалі в мене виростають крила.

456546464c45646456464k

Ненавиджу, коли люди негативно судять про когось, це вбиває людину, краще хай позитивно судять, це корисно. Я ніколи не суджу, лише дивлюся собі під ноги, а кожен, як може, так живе!

Люблю людей добрих, відкритих, не нудних, активних, розумних, сильних і хоробрих, які роблять благородні вчинки, не думаючи лише про свою шкуру.

Дуже хочу, щоб всі люди на землі, особливо у рідній країні, підіймали свою свідомість, розуміли, що робити добро своєму ближньому і дарувати радість - це одне з найголовніших призначень людини.

Можна сказати, що це сенс людського життя - творити добро і бути ЛЮДИНОЮ. На жаль, в світі картина трохи інакша, багато насилля, несправедливості, егоїзму, люди зациклюються на собі.

Та все ж я не втрачаю віри і надії в те, що все буде добре! Я буду старатися робити свій вклад, робити все, що від мене залежить, щоб світ був трохи кращим, і закликаю всіх людей вносити свою лепту до цього доброго діла, і буде все класно! :)

 

Фото надані героєм

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему