Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


15 Серп 2016

Анатолій Шевчик мріє стати лікарем-окулістом і почути свої тексти у виконанні музичних гуртів

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

Анатолій Шевчик - герой рубрики «Людина». «Стараюся кожного дня дізнаватися та придумувати щось нове. Роблю моделі орігамі, виготовляю з систем для крапельниць багатогранники, безпечну зброю для тренувань», - розповідає він.

Анатолію - 25 років. Працює сімейним лікарем у селі Карпівці Житомирської області.

Дитинство та навчання

Народився в с. Гостів Івано-Франківської області, все дитинство пройшло у с.Соснівка Волинської області. Гарно  навчався у школі. Згодом вступив до НМУ ім. Богомольця, де вивчав лікарську справу. Після університету проходив інтернатуру в КМАПО ім. П.Л. Шупика. Зараз працюю сімейним лікарем у селі Карпівці Житомирської області. 

RUzEE YbWooy 44aa278cy a08edde2Ek1daHbDgE0

Шахи, стріт-воркаут, орігамі, відеомонтаж

У вільний від роботи час стараюся займатися своїм хобі: граю у шахи, цікавлюся стріт-воркаутом (придумав кілька нових елементів), роблю моделі орігамі (навчився робити моделі архімедових тіл та кусудам на їх основі), виготовляю з систем для крапельниць багатогранники, безпечну зброю для тренувань, трохи цікавлюся відеомонтажем (роблю кліпи по серіалах і навчальні відео).

Інколи пишу тексти пісень

Люблю слухати альтернативну музику, інколи пишу тексти пісень. Люблю дивитися аніме та читати мангу. Не маю шкідливих звичок.

Дізнаватися та придумувати щось нове

Стараюся кожного дня дізнаватися та придумувати щось нове. І сподіваюся, що комусь сподобається моя творчість.

Мрії

Щодо мрій, то їх кілька: стати гарним лікарем-окулістом через кілька років та почути свої тексти у виконанні чудових музичних гуртів. А шановним читачам раджу почитати «Меч Істини» Террі Гудкайнда. Ви не втратите свій час марно :)

 

Фото надані героєм

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему