Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


11 Груд 2016

Анатолій Резнік досліджує сорти картоплі й пише музику

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

Анатолій Резнік – герой  рубрики «Людина». «Мене усе цікавить. Усе! Починаючи з зародження життя на Землі й Світі, закінчуючи жіночою психологією...», - розповідає він.

Анатолій Резнік, Волочиськ, Хмельницька область. Досліджує сорти картоплі, пише музику, вірші, пісні, романси, історичні поеми. Вивчає історію, археологію, біологію, генетику, релігії, ідеології, світогляди.

Футбол з дитинства

З дитинства жив і горів футболом. Набивав м'ячем на усіх частинах тіла до 5000 разів. Переносив на голові м'яча через усе футбольне поле, але через серйозні пошкодження і травми змушений був припинити цим займатись.

Мене усе цікавить

Мене усе цікавить. Усе! Починаючи з зародження життя на Землі і Світі, закінчуючи жіночою психологією... А поміж тим займаюся дослідженням сортів картоплі зі всього світу, пишу музику, вірші, пісні, романси, величезні художні історичні поетичні твори (поеми), які як виявилося є найбільш об’ємними в українській поезії. Вивчаю історію, археологію, біологію, генетику, релігії, ідеології, світогляди. Вивчаю наукові праці з історії, філософії і світогляду, які ламають вже прижиті стереотипи у нашій свідомості. Це виклик старому фальшивому світу і саме на основі цих наукових праць я пишу свої історичні поеми і шукаю художника, щоб створити ілюстрації до сюжетів.

Найбільша в Україні колекція сортів картоплі

Зібрав найбільшу в Україні колекцію сортів картоплі зі всього світу, залишивши в цьому сезоні тільки найбільш врожайні сорти. Вивчаю і практикую різні види масажу.

IMG 8331

Мені щастить на дивовижних, легендарних, розумних людей

Мені в житті дуже щастить на дивовижних, легендарних, розумних людей. Моїми друзями були вже покійні Ярослава Стецько - голова Конгресу Українських Націоналістів, Альберт Борейко - політик, історик, генетик, кандидат біологічних наук, претендент в кандидати у президенти 1991 року, а також Гусяк Дарія Юріївна – зв’язкова Романа Шухевича, якій вже за 90 і коли я її у минулому році провідував у Львові, то уявіть собі, - вона збиралася їхати знову по Україні, зустрічатися з лідерами націоналістичних партій та організацій для організації національної революції, де не буде місця при владі олігархам і їх прихвостням.

«Тризуб» імені Степана Бандери

Активна політична і громадська діяльність залишилася в минулому. З Дмитром Ярошем 23 роки назад творили громадську організацію «Тризуб» ім. Степана Бандери. Я у Волочиську, згодом у Хмельницьку, а Дмитро у Дніпрі. І таких друзів по усій Україні розсіяно дуже багато, які не чекають, що хтось за них буде ламати цю злочинну систему влади і цей режим. "Як не я, то хто? Як не тепер, то коли?" А починати звісно спершу потрібно кожному з себе...

 

Фото надане героєм

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему