Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


14 Січ 2017

Анастасія Новацька працює вчителькою англійської мови і обожнює поезію

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

Анастасія Новацька – героїня  рубрики «Людина». «Обожнюю поезію, вона стала для мене більше, ніж просто захоплення. Це моє життя. Моя стихія, моє спасіння від буденності та смутку», – розповідає дівчина.

Анастасія Новацька – молода одеська поетеса. Автор ліричної збірки віршів «Вершина «Гордість». За фахом перекладач та вчитель англійської мови.

Моя стихія

Обожнюю поезію, вона стала для мене більше, ніж просто захоплення. Це моє життя. Моя стихія, моє спасіння від буденності та смутку. У 2016 році, влітку, я здійснила свою мрію, видала власну збірку своїх віршів. Вони довго лежали у моєму письмовому столі, та нарешті їх побачив світ. Це неперевершене відчуття, зробити те, чого бажав багато років.

IMG 1289

Мрії збуваються!

У книжкових супермаркетах, зупиняючи погляд на багатьох цікавих книгах, у моєму серці горіло єдине бажання – мати власну, надруковану збірку і щоб колись вона опинилася на полицях цих магазинів. Так! Мрії збуваються!

Поет року 2016

У 2016 році я стала лауреатом II ступеню в номінації «Співає душа моя про Україну» на українському літературному фестивалі «Відродження поезії». Номінант літературних премій "Поет року 2016" та "Наследие 2017". Публікуюся в українському виданні журналу «ТV парк». Учасниця "Клубу поетів Чорноморки".

Любов до естетики та основи перекладу

Я закінчила ЮНПУ ім.Ушинського, факультет іноземних мов. За фахом перекладач з англійської мови. Наразі вчитель англійської мови. Люблю спілкування та розмови, тож працюю саме вчителем. До речі, пишу іноді вірші англійською мовою, а потім намагаюся зробити літературний римованний переклад. Іноді з моїми учнями читаємо мої вірші та намагаємось перекладати їх. У цій роботі задіяні всі аспекти: і любов до естетики, і основи перекладу, і цікавий метод вивчення нової лексики.

 

Фото надані героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему