Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


04 Квіт 2016

Анастасія Міхно захоплюється косплеєм, фото і вокалом

Читайте більше в рубриці Людина
 

Анастасія Міхно – урівноважена і спокійна у побуті, але, як і будь-яка творча людина, має свою незвичну пристрасть – мистецтво косплею. Натхнена японською і американською поп-культурою, дівчина не лише втілює вигаданих героїв у життя, а й допомагає у цьому іншим. Про театральне дитинство, тонкощі іноземного перфомансу, захоплення фотографією та фестивальний досвід Анастасія розповідає НародUA.

Анастасії – 19, наразі дівчина ніде не навчається і не працює, живе в Черкасах. Різнобічна у своїх хобі. Вона захоплюється американськими коміксами та серіалами, з дитинства займається вокалом, сама фотографує і фотографується. Усі ці складові поєднуються у одну головну справу – косплей, яким дівчина радує і себе, і оточуючих. «У косплеї багато хорошого і багато чого приносить задоволення. Наприклад, підготовка до фестивалю, а найкрутіше - це виступити перед публікою на самому заході», - зізнається Анастасія.

Дитинство

- Мабуть, дитинство пройшло весело, так як ми жили в приватному будинку. Також я займалася у дитячому театрі. Власне, найяскравіші спогади з ним і пов’язані, з поїздками на фестивалі у різні міста. І один із найяскравіших спогадів - це поїздка до Львова на фестиваль "Галицька Мельпомена ", коли в центрі міста всі учасники пройшли маршем, навіть не дивлячись на страшну зливу, здається, ми тоді кричали голосніше за всіх. Насправді, все це було недарма – нашу команду навіть нагородили.

- Як я розумію, захоплення театром напряму пов’язане з іншим – косплеєм. Як твоя родина ставиться до такого хобі?

- Мої рідні ставляться дуже добре. Для мене щастя - займатися улюбленою справою і коли близькі люди поруч зі мною. Спочатку маму хобі трохи бентежило, але це було недовго - буквально до тих пір, поки вона зі мною не з’їздила на перший фестиваль. Вона зрозуміла, що в цьому немає нічого погано і з тих пір завжди мені допомагає. Що стосується друзів, то майже всі вони теж захоплюються косплеєм. 

Косплей

- Косплей прийшов до нас з Японії, перекладається як костюмована гра, з кожним роком представників цього напряму стає все більше, бо ж насправді це дуже цікаво. Займатися таким видом творчості почала, коли було 13 років. Моя подруга по листуванню зробила свій перший косплей по аніме «Зошит смерті», мій був теж по цьому ж аніме. У косплеї багато хорошого і багато чого приносить задоволення. Наприклад, підготовка до фестивалю, а найкрутіше - це виступити перед публікою на самому заході. Образи я шукаю й вибираю дуже легко. Персонаж або повинен мені дуже сильно подобатися, або ж якщо у нас з ним схожі характери. Складові ідеального образу - це коли ти можеш відіграти даного персонажа. Якщо у вас є схожі риси - це дуже просто, тому що особливо нічого і робити не потрібно; що стосується зовнішності, то її можна легко підправити за допомогою перуки, косметики та лінз, тому я вважаю, що найважливіше - вміти відіграти персонаж.

- На яких героїв вже встигла зробити косплей?

0KlStcV5kJ08f7EUAdWhdcFNhInwMfe1MNQr-YCbwtIMpzmp2-nQc Iui1WXPZw4rM

- На даний момент завершених образів, які мене влаштовують не так вже й багато - лише три: Кагаміне Лен (Вокалоїд), Джейд Харлі («Хоумстак»), Акияма Міо («К-On»). Але є ще три косплей-образи, які мене не зовсім влаштовують: мій перший косплей на Мелло («Зошит смерті»), Ніа Тейчі («Сутінкова діва і Амнезія») і Фіона («Час пригод»). У найближчих планах ще Спок («Зоряний шлях»), Харлі Квінн (DC Комікси), Чорна Канарка (DC Комікси). 

Мистецтво фотографії

 - Цим я захопилася на ґрунті косплею. Мене дуже вразила робота одного фотографа, після чого я теж вирішила зайнятися цим видом творчості. Не думаю, що це - велике досягнення, але я вже брала участь в одній фотовиставці. Дуже люблю фотографувати природу, косплей і просто цікаві образи, тому що є місце для польоту фантазії. Якщо говорити про мрії, то, хоч це і здасться банальним, але я хочу стати дуже хорошим фотографом і косплеєром.

- А чи траплялися курйози під час фотосесій?

- Не те, щоб це був курйоз, але одного разу ми загубилися за Києвом, коли шукали будинок нашого фотографа. Це було весело і дивно водночас.

1Ef8YrORLBsf97dNEQoHQ8LgVsDv oJ3EOnQoEEJ9Xmss4aNVqobifIY26JiaVyRyU

Фотороботи

Співи. Фестивалі

- Співати я почала в театрі, коли мені було всього 5 років. Завдяки цьому хобі я можу робити вокальні номери на косплей-фестивалях, це у мене виходить набагато краще, ніж просто дефіле. Спів мені приносить задоволення.

 - Розкажи, будь ласка, про свій фестивальний досвід, яким був твій перший подібний захід?

- На перший фест я потрапила у 15 років, він проходив у Дніпропетровську. Ця поїздка була спонтанною, але мені дуже сподобалося. Там познайомилася з хлопцями, з якими вже влітку виступала на Одеському фестивалі - там і отримала свій перший досвід в дефіле на подібних заходах. Найяскравіший спогад з фестивалю - це коли ми вперше зустрілися з хлопцями і почали вигадувати дефіле… А ще на одному виступі нам спочатку увімкнули не ту музику, але, знаєте, це нормально на фестах.

 

Фото надані героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему