Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


18 Трав 2016

Анастасія Дмитрук любить дарувати людям щастя

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

Анастасія Дмитрук - героїня рубрики «Людина» на НародUA. Любить фотографувати, подорожувати, дарувати людям щастя.

Анастасія Дмитрук, живе у місті Кіровоград. Любить фотографувати, подорожувати, дарувати людям щастя... Анастасія - добродушна й світла людина.

«Пацанка»

У дитинстві я була справжньою "пацанкою". Ще й досі пам'ятаю, як допомагала дідусю розбирати машину, стріляла з іграшкових пістолетів в коробки з намальованими кружечками-цілями або як впала в автомобільну яму і просиділа там кілька годин, поки всі мене шукали. Мала насправді дуже веселе дитинство, бо всім дарувала посмішку, тому що була така щоката, як хом’ячок, світловолоса та дуже смішна.

Розказувала постійно різні анекдоти, історії, казки та вірші. Ще в 3 рочки почала розказувати вірші, мала неймовірну пам'ять, але не знаю, де вона зараз поділась, мабуть, вся засмічена непотрібними речами. Отже, без посмішки дитинство не згадаєш.

Люблю дарувати людям щастя

Люблю фотографувати, подорожувати, дарувати людям щастя (ну знаєте, всілякі дрібнички, які змушують посміхнутися або роблять день хоч трішечки, та кращим, будь то смс-ка, поштова листівка чи якась цукерка, головне - покращити настрій людині), іноді  люблю писати вірші під меланхолійний настрій.

Обожнює проводити час з дітьми

Часу вільного вона має не так вже й багато: перші курси в університеті потребують приділяти навчанню багато часу.

Дуже любить прогулянки, посиденьки за чашечкою кави, "поглинання" нової захоплюючої книжки, а ще обожнює проводити час з дітьми. Анастасія має багато-багато "своїх діточок", з якими була нянею та доглядала їх. З ними день завжди проходить цікавіше та яскравіше.

Головне - бачити ціль

Анастасія дотримується позиції в житті, що все, що не робиться, - робиться на краще, і що ми самі створюємо своє майбутнє. Головне - бачити ціль та йти до неї, не опускаючи рук та не втрачаючи посмішку.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему