Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


19 Груд 2017

Анастасія Богуславська: "У кожного різне щастя, але є універсальний індикатор – твоє серце"

Автор 
Читайте більше в рубриці Людина
 

"Для мене рецепт щастя складається з великої частини любові, дрібки творчості, з відчуття краси, безмежної краси цього світу та краси людей, їхніх вчинків, їхніх душевних переживань", – розповідає Анастасія Богуславська.

10676369 552448191549338 8796225607778880240 n

Анастасія Богуславська, м. Київ.

Офіційне

Говорити про себе мені незвично. Я досі не відчуваю ту межу, де закінчується сухий офіційний текст та починається щось відверто-інтимне. Тому почну з офіційного.

Я закінчила Києво-Могилянську Академію, де вивчала історію та теорію літератури, працювала журналістом, є експертом “Книжки року” в номінації “Дитяче свято”.

Зараз вивчаю психологію в полтавському педагогічному університеті, працюю шкільним психологом та вчителем образотворчого мистецтва, веду театральний гурток.

Це і є життя

Маю чудову родину, трьох донечок, купу мрій та планів на майбутнє. Працюю, віддаю дітям свої знання, свій час, свою любов та підтримку.

В уривках між роботою займаюся самоосвітою, мистецтвом, постійно балансую між бажанням бути серед людей та опинитись десь надовго у відлюдному місці, між ситою вдоволеністю життям та шаленим бажанням кудись бігти і щось змінювати. Сміюся з цього і люблю це, бо це і є життя.

Що таке щастя?

Людина народжена для щастя, як птах для польоту. Це просто, але справді щасливих людей не так вже й багато. Це або якісь божевільні, або діти, які ще не дозріли до розуміння того, що життя несправедливе і важке.

Ми радіємо, коли наша їжа смачна. Коли отримуємо подарунки, відпочиваємо після роботи, коли є секс, діти, друзі, коли складається кар’єра… І ми в пошуках щастя починаємо ходити по ресторанах (а якщо їжа не дає насолоди, то це не той ресторан), шукати молодшого чи багатшого партнера, накопичуємо гроші. Я лежу, відпочиваю вже тиждень, а всередині роздратування – мабуть, мало лежу, чомусь не виходить відпочити по-справжньому. Може, варто випити? Не допомагає? Ну тоді більше сексу, грошей. Чим би себе ще порадувати, що собі подарувати? Думай про себе, бо ти маєш бути щасливим, а якщо не виходить, вдавай щастя, щоб не відчувати себе лохом, у нас тут  конкурс гламурних дівчат та крутих хлопців, і ти тягнеш на передостаннє місце, тому змахлюй і не кажи про проблеми – опинишся на п’єдесталі, і точно станеш щасливим, переможці – вони щасливі.

І тут має звучати рецепт щастя. Але істина, спущена згори, не приймається. Коли ви були найщасливіші? Коли ліпили снігову бабу з мамою і татом, коли врятували кішку з колодязя, коли цілий день ходив вагітний віршем, хотілося плакати від незрозумілих відчуттів, а потім щось написалося, і це було так круто! Коли взяв ЇЇ вперше за руку, коли сказав якусь дурницю, а він, твій найкращий друг, зрозумів, відчув, прийняв тебе.

У кожного різне щастя, але є універсальний індикатор – твоє серце. Для того, щоб наважитися його слухати, потрібна сміливість, бо інколи воно каже щось всупереч громадській думці, планам батьків чи начальства, чи твоїй «розумній» частині. Потрібна мудрість, щоб не плутати імпульси, які йдуть від серця, з імпульсами з інших частин тіла.

Для мене рецепт щастя складається з великої частини любові (до мужчини, до моїх дітей, батьків, друзів, до своєї землі), дрібки творчості, з відчуття краси, безмежної краси цього світу та краси людей, їхніх вчинків, їхніх душевних переживань. Для мене щастя неможливе без навчання та без покликання – робити щось корисне для людей та вчитися, випробовуючи межі своїх можливостей.

Любов, краса, творчість, покликання, мудрість. А також сміливість та чесність – перед собою та іншими. Не відповідати злом на зло, розуміти інших. Нехай прибуде це з вами!

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему